• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze słuchawki do taktycznych gier FPS (dla kolegi)
#10
Imo to Red powinien wystarczyć, ze źródłem jest tak, że najpierw kupujesz słuchawki i patrzysz jak Ci się sprawuje. Jak czujesz, że nie jest dobrze wtedy trzeba kombinować. Akurat karty dźwiękowe jest stosunkowo łatwo zwracać w razie czego, zawsze możesz kupić 2 i jedną odesłać. Bierz tylko z dużych pewnych sklepów i zadbaj o to, żeby nie było widać, że była używana.

Czy warto zmieniać nauszniki to ciężkie pytanie. Nie wiem na ile są zmienione w A990Z ale czytałem, że są przyjemne, więc moze nie będzie potrzeby. Ja te z A900X dobrze odebrałem. Te chińskie nauczniki nieraz wcale takie złe nie są ;). Zawsze możesz kupić drugą parę welurowych i sobie podmieniać w zależności od potrzeb.

Wiesz nie oczekuj również czegoś takiego że było tak ze na DT770 czegoś nie słychać a na A990Z zacznie. Tu mówimy o detalach i innej sygnaturze dzwięku. Oba modele mają takie samo pozycjonowanie i separację dzwięków. Z pamięci nie jestem w stanie odnieść się do sceny, ale wydaje mi się, że A990Z miała większą ale czy aż tak bardzo to nie określę. Po prostu pamietam je jako takie w których przy takim pierwszym odbiorze pomyślałem że o to są słuchawki dobre pod FPS gdzie nie brakowało mi nic w nich. Ale z drugiej strony to na Takstarach GM200 również pod FPS nie zauważam, żeby coś brakowało. Tu o tych różnicach decydują detale. Także trzeba się zastanowić czy warto do nich dopłacać. Przykładowo nawet jak słuchawki mają mniejszą scenę ale dobrze nakreśloną to praktycznie jakość pozycjonowania i łatwość namierzania będzie taka sama, ale jakby przyjemność z odsłuchu będzie mniejsza i to jest ten detal.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsze słuchawki do taktycznych gier FPS (dla kolegi) - Hya - 01-16-2024, 06:01 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.