• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka za 300 zł, podkładka za 150 zł dla gracza o dużych dłoniach!
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4TECH X7-748K
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 5/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 45 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO w innych tytułach myszka nie ma dla mnie zbytniego znaczenia
  • jaką masz obecnie podkładkę:A4TECH X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam przycisków bocznych (obu)
  • twój budżet: max. 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: połączenie palm gripa z finger tipem, lecz wydaje mi się, że najwygodniejszym chwytem byłby dla mnie palm lecz z powodu wielkości mojej łapy zostaje mi tylko owe połączenie.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: gdyby się dało to na palm grip.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Nie, chciałbym pozostać w niskich zakresach dpi.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:wielkość, chciałbym żeby była dopasowana do mojej dłoni.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Preferowałbym zakup w Polsce, aczkolwiek jeśli natrafi się myszka idealna to czemu nie, można spróbować i zza granicy :)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):z tego co wiem myszki do CS:GO są symetryczne więc byłoby miło gdyby i moja była.
  • PODKŁADKA


    • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) ^ jak wyżej
    • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?A4 TECH X7-500MP, chciałbym aby ruchy były swobodniejsze i z większą kontrolą/precyzją
    • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): myślę, że hybryda/ materiał byłaby dobrym wyborem
    • jaki rozmiar by Cię interesował:jak największy (low-sens)
    • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Wolałbym żeby za tą cenę inwestycja była bardziej trwalsza
    • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:średnio szybka, lecz jestem otwarty na propozycje
    • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? taka sama odpowiedź jak przy ^ myszce :)
    • maksymalna cena za podkładkę? 150 zł
    • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka za 300 zł, podkładka za 150 zł dla gracza o dużych dłoniach! - skok2400 - 08-01-2015, 06:02 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.