• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie co do akceleracji G203/G Pro lub ewentualnie "zamiennik"
#10
Nie no, ZA13 mam :D nawet dwie sztuki na chwilę, z powodu nieuwagi jednego sklepu... ;-)

Choć możesz pokazać te myszki obok siebie.

ZA13 niby na pierwszy rzut oka jest idealna do dłoni, ale już podczas gry czuję jakiś dyskomfort i nie wykazuję swojej 100% wydajności. Całkowicie przeciwnie do Logitecha G203, którego jak miałem pożyczonego, to mi się wydawał nie do końca pod moją dłoń, a w grze się wyłączałem na to i działałem cuda. Jak musiałem go oddać, to poczułem wielką stratę :D w porównaniu do ZA13...

Nie wiem, jestem specyficznym graczem jeśli chodzi o myszki i jak niby ZA13 powinna być ideałem, to coś mi nie gra, a G203 z fikuśnym kształtem, mimo gorszego chwytu łapiąc na moment po przesiadce z ZA13, w grze potrafiłem jednak wyłączyć się na jakiekolwiek myśli o chwycie i podczas skupienia miałem idealną chemię z tym modelem ;)

Może też po prostu powłoka tej ZA13 - mam pierwszą edycje, a pewien sklep zrobił gafę i powiedzmy, że mam przez moment nową edycje(czarny scroll, czerwone logo) i jakby dłoń na nim się nie ślizga jak na moim. Nie wiem czy serio coś zmienili pod tym względem, czy po prostu już tak zużyłem mój ponad(chyba) 3 letni model.

A ideałem byłby kształt MX300/A4tech Ak-47 z bocznymi przyciskami.
Nie mam jak zrobić teraz zdjęć, więc wstawiam stare foty. Na jednym usunąłem... swoje odbicie xD nie będę mojej gołej klaty tu pokazywał ;d
https://imgur.com/a/5XL5bx8

Edit:
@UP
Taaa, tylko tak by mi się nie chciało wymieniać baterii, że to szok ;)

Edit2:
No i też teraz pytanie, który sensor lepszy feelingiem, czy ten z G203 czy z Gpro.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytanie co do akceleracji G203/G Pro lub ewentualnie "zamiennik" - ThiZ - 06-22-2018, 02:56 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.