• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 Pro S czy DM3 mini + podkładka do fingertipa
#19
(03-04-2018, 09:10 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): mm520 ma trochę inny kształt niż cm storm spawn, tutaj masz na zdjęciu porównanie: http://content.invisioncic.com/r273196/m...d83d99.jpg
Abyssusa bym sobie darował. Taki sobie sensor, kiepski stosunek ceny do jakości, do tego klasyka razera ostatnich lat, czyli oprogramowanie wymagające rejestracji, zapisujące ustawienia w chmurze i wymagające łącza internetowego, mycha nie ma pamięci wewnętrznej więc nie zapisze ci ustawień po wyłączeniu sterowników, musisz mieć to cudo włączone cały czas.

tak, widzilem to zdjecie, ale moim zdaniem jest nieco przeklamane. Kazda myszke widzimy troche z innego kata. Powinny byc to 3 osobne zdjecia, zrobione pod takim samym katem, zestawione obok siebie. Wiem, ze nie sa identyczne 1:1, dlatego napisalem, ze jest to "chyba" bezpieczny wybor ;)
Nie wiem czy to jest kwestia ksztaltu, snsora, czy mojego chwytu, ale wrazenie, ze moje celowanie Spawnem jest niekonsekwentne, raz mi sie dobrze celuje i kursor leci tam gdzie chce, a czasem jakos nie daje rady. Moze to kwestia softu, ktory nie dziala najlepiej pod win10. Np polling rate niezaleznie od tego jak go ustawie w tym sofcie to zawsze w tescie pokazuje 500 Hz.

edit:
Zdecydowalem sie na Rivala 310. Sprawia wrazenie bardzo solidnej myszki. Pewnie troche czasu uplynie zanim w pelni sie przestawie na troche inne gabaryty i grip, ale jestem dobrej mysli. Mam jeszcze pytanie dotyczace podkladki. Czy DM Pad L bedzie wystarczajaco szybka do tej myszki (rzeczywiscie slizgacze nie najszybsze), czy przydalaby sie jeszcze szybsza podkladka?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: DM1 Pro S czy DM3 mini + podkładka do fingertipa - magus - 03-04-2018, 09:50 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.