• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do pracy +8h dziennie (zastępca MX1000)
#2
Analogicznym wyborem wydaje się być Logitech MX Master - następca MX1000, jednakże myszka ta posiada wysoce awaryjny mechanizm odpowiadający za funkcję SmartShift. W ciągu sześciu miesięcy trzykrotnie zmuszony byłem do odsyłania myszki do serwisu producenta, który to jak przystało na Logitecha funkcjonuje jednak wyjątkowo sprawnie. Wada ta po prostu nie przystoi do myszy kosztującej prawie 300 zł. Absolutnie nie mogę jej polecić.
Nie mam również pojęcia czy wada ta została wyeliminowana w przypadku modelu MX Master 2S - krótki research sieci nie dał mi odpowiedzi na to pytanie.
https://goo.gl/NUHFnu

Na Twoim miejscu poważnie rozważyłbym absurdalnie drogą, aczkolwiek wyśmienitą pod każdym wzgędem G900 Spectrum. Tudzież skierowałbym się w kierunku przewodowego modelu G502, który prawdopodobnie spełniłby Twoje oczekiwania (biorę pod uwagę wymagania co do wychylnego scrolla i ilości przycisków).

G700S również spełnia zakładane przez Ciebie wymagania, aczkolwiek czas pracy na baterii to jakiś żart, a użytkowanie jej podpiętej kablem do komputera to prawdziwa mordęga.

W którymś z elektromarketów spotkałem się ostatnimi czasy z nową Logitech Performance Mouse MX w przyzwoitej cenie - byłby to również produkt godny polecenia.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz do pracy +8h dziennie (zastępca MX1000) - plagocki - 12-12-2017, 06:19 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.