• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie jest to pytanie typowo zakupowe
#1
Witam,

Tak jak napisałem w temacie, ten temat nie jest typowo zakupowy, więc postanowiłem nie korzystać ze wzoru(choć jeśli administracja powie, że mam go użyć to nie widzę problemu). A więc do rzeczy, używam laptopa, który nie korzysta już z dwóch wtyków mini jack, a ma jeden 4 pinowy wtyk (słuchawki i mikrofon), przez co jestem zmuszony zaprzestania mikrofonu od Zalmana. Jednak od jakiegoś czasu wbudowany mikrofon mi nie wystarcza, brzmi źle itd. Postanowiłem poszukać słuchawek z mikrofonem właśnie z jednym 4 pinowym mini jack'iem. I tu pojawił się spory problem - wiele specyfikacji nie określa dokładnie z jakich wtyków korzystają dane słuchawki. Więc postanowiłem udać się z zapytaniem do Was - kojarzycie jakie słuchawki z mikrofonem posiadają jeden 4 pinowy mini jack?



Tak wiem, o malutkich "kartach dźwiękowych" pod USB, czy przejściówkach - 2x mini jack na 1 jack(sam własnie taki zakupiłem), choć nie jestem do końca przekonany do tych rozwiązań. Jakoś moje AKG K511 + mikrofon Zalmana na takiej przejściówce nie chcą współpracować, dźwięk tylko na prawej słuchawce, a mikrofon nie działa...


Pozdrawiam,
fobar
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nie jest to pytanie typowo zakupowe - fobar - 06-23-2015, 09:44 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.