• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO do ~130 zł
#1
Witam,

Z racji, że moje wejście na jacka ledwo co działa w laptopie, jedna słuchawka od superluxów ledwo co chodzi,oraz integra działa fatalnie to postanowiłem zafundować sobie nowszy sprzęt.

Słuchawki te nie będą raczej do słuchania muzyki, lecz do grania w cs:go. Do tej pory miałem Takstary Hi1200 i działają znakomicie, nawet na integrze. Na początku posiadałem Superluxy HD 681 i niezbyt mnie zadowalało ich brzmienie na integrze w laptopie, było zbyt ciche.
Chciałbym coś pokroju właśnie tych superluxów, bo w nich grało mi się fajnie.

Szukam również zew. karty dźwiękowej pasujących do poleconych przez Was słuchawek. Najlepiej do 200 zł. Lecz skupiam się bardziej na słuchawkach. Jakbyście mogli to podawajcie propozycje słuchawek i karty dźwiękowej :) Z góry dzięki. Dobra, teraz jakiś wzór.

  • jakie obecnie używasz? Do gier: Superlux HD 681. Do muzyki: Takstar Hi-1200
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp? Planuję zakupić do 200 zł kartę, która najlepiej współgrałaby ze słuchawkami przez Was poleconymi.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Wątpie, żeby jakieś pobiły takstarki hi 1200 w muzyce, więc skupiłbym się na grach. Nie wiem ile jeszcze wytrzymają mi moje takstary, gdyź czasami dźwięk z lewej słuchawki się urywa. Zawsze można reklamację zgłosić :D Także do gier.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Nie wiem czy to ważne, jeśli są do gier. Ale jeśli serio by dobrze grały to electro&house, dance.
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Na słuchawki i kartę dźwiękową max. 330 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk, lecz komfort również jest ważny. Bardzo podobają mi się te welurowe pady. W HD681 miałem skarpetkowego moda, było nawet spoko. Choć nie ukrywam, że było to takie minimum, jeśli chodzi o wygodę. Stawiałbym 70/30.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram wyłącznie w domu, zamknięty w cichym pokoju. Konstrukcja jest mi obojętna.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? Większa scena.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Do lanów jeszcze daleko :D (aktualnie MG1)
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Hmm.. na pewno nie to, że jedna słuchawka nie działa :D HD681 IMO słabo wypadały w muzyce, za mało basu. Ale bas nie jest potrzebny w grach. Wygoda przeciętna+. Kabel gruby, lecz po roku użytkowania przy końcu wtyku jack się zepsuł.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Najlepiej pady welurowe, choć te skóropodobne ujdą. Oczywiście słuchawki nauszne. Wygląd dla mnie nie ma znaczenia.

    Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do CS:GO do ~130 zł - Zawik - 11-09-2017, 12:59 AM
RE: Słuchawki do CS:GO do ~130 zł - XeXu - 11-09-2017, 06:56 AM
RE: Słuchawki do CS:GO do ~130 zł - XeXu - 11-09-2017, 01:03 PM
RE: Słuchawki do CS:GO do ~130 zł - XeXu - 11-09-2017, 02:18 PM
RE: Słuchawki do CS:GO do ~130 zł - XeXu - 11-09-2017, 03:23 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.