• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze słuchawki do CS:GO - HRTF on/off? Roccat Kave XTD 5.1 Analog?
#1
Cześć,

z końcem poprzedniego roku w CS:GO dodano nowy dźwięk Head-Related Transfer Function (HRTF). Ta opcja jest połączona wyłącznie ze Stereo + polecają wyłączyć wszelkie ustawienia w sterownikach dla 5.1. Z tego co widzę, cały czas ulepszają ten dźwięk, więc pewnie jest już lepszy od standardowego 5.1?

Obecnie posiadam Roccat Kave XTD 5.1 Analog + Creative Sound Blaster Z i w CS:GO mam ustawiony dźwięk jako 5.1 Surround Sound; w sterownikach ustawienia pod 5.1.

Swego czasu powyższy sprzęt mógł wydusić z dźwięku wszystko co najlepsze dla CS:GO. Jednak od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy przejście na HRTF + wyłączenie ustawień w sterownikach pod 5.1 nie byłoby lepszym rozwiązaniem? Próbowałem już na krótki czas tak zrobić, ale ten dźwięk jest 'inny' i ciężko się przyzwyczaić - z tego co wiem każdy na początku miał taki problemy. Z tego co spostrzegłem, znajomi którzy grają na 'pierdziawkach' + HRTF niekiedy potrafili lepiej spozycjonować przeciwnika niż ja na 5.1.

Może ktoś ma jakieś większe doświadczenie związane z HRTF?

Od strony słuchawek do CS:GO - z tego co widziałem nic sensowniejszego pod 5.1 nie wyszło, więc jedynie pytanie, czy w razie przejścia na HRTF Stereo na Roccat Kave XTD 5.1 Analog uzyskam wszystko co najlepsze w CS:GO? Czy wymagana byłaby jakaś wymiana sprzętu? Z tego co udało mi się zauważyć bardzo często polecane są słuchawki ISK HD9999. Może jeszcze coś lepszego jest?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Najlepsze słuchawki do CS:GO - HRTF on/off? Roccat Kave XTD 5.1 Analog? - cwirek91 - 11-01-2017, 10:10 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.