• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowo - myszka do zastosowań biurowych.
#8
Przyznam, że przyszedłem do was trochę nieprzygotowany licząc na gotową odpowiedź.
Fakt, kiedyś występowały myszki jedynie w kolorze białym i nikt nie narzekał. Kształtem zapewne Toriado wygląda bardziej klasycznie.
Pytanie ile w tym jest poprawy jakości/komfortu, a przede wszystkim lat użytkowania jak poprzedni gryzoń. Czy określona konstrukcja jest bardziej trwała/sensor bardziej żywotny.
Ja wiem, że w szybkich grach - czasem te 10-20% "lepiej" to ważny parametr nawet jak dopłaca się trochę więcej procent. Istotny jest parametr występowania akceleracji wstecznej czy innych zjawisk, tak w użytkowaniu biurowym może też, ale zdecydowanie mniej albo w niewielkim stopniu, czy inne wysokie DPI.
Ja wiem, że za 70zl - będzie byle jak, za 100zł lepiej, za 150zł przyzwoicie i tak dalej. Pytanie tylko czy jak kupie mysz za ponad 100zl to w moim zastosowaniu będzie tak - o wow, 5lat już ją użytkuję, a nadal jest super.

Czy ktoś zdroworozsądkowo potrafi mi powiedzieć - człowieku w twoim zastosowaniu to możesz Toriado, a lepiej poczekasz miesiąc na okazję G203 za 100zl to będzie może 50% drożej, ale przynajmniej 30-40% jakościowo i czasowo przynajmniej tyle dłużej popracujesz (procenty wzięte teraz z sufitu). Jak kupisz promocyjnie za miesiąc Steelseries, Dream Machines taki model .. to będzie 100%, ale pitok odleci Ci w kosmos nawet przy zastosowaniu biurowym.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nietypowo - myszka do zastosowań biurowych. - spp - 10-28-2017, 11:58 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.