• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki - czesc 2
#18
(10-23-2017, 09:43 PM)Julix napisał(a): to mnie teraz przeraziles :P czesto to robie, kupujac rozne rzeczy.... wiadomo, trzeba dzielic przez polowe, ale takie pozytywne opinie to az chce sie wierzyc :)
A jakbyscie mieli juz tak ostetecznie ocenic sensei 310 i DA elite, ktora lepsza pod wzgledem: wspolpracy z podkladka roccat taito 2017, pracy sensora, wykonania ii wygody pod moja jakze wielka dlon? :> nadmienie, ze gram jedynie w CS'a wiec typowo pod fps.

Większej różnicy gołym okiem nie uświadczysz jeśli chodzi o sensor w tych myszkach, dla laika jest to ten sam sensor. Większy wpływ będzie miał chwyt myszy który ostatecznie wpłynie na lepszą kontrolę myszki, w csie akurat jest to ważne.
Dla mnie sensei 310 jest średniakiem jeśli chodzi o chwyt, o wiele lepiej trzymało mi się nowego rivala 310 aczkolwiek nie jest to mój ideał jak zowie ec, razer da
Pomijając fakt, że masz drobne dłonie to i tak jest dużo streamerek które używają deathaddera, nawet taka drużyna jak skt 1 (mistrzowie świata w league of legends) którzy mają tam kilka modeli myszek w palecie razera "sponsor" wybierają da a również nie słyną z dużych dłoni.. 

Dlatego musisz sobie sama sprawdzić co ci się będzie lepiej trzymało, ja za małolata również nie miałem jakiś dużych dłoni i bez problemu grałem na starym da 3g.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w wyborze myszki - czesc 2 - Julix - 10-23-2017, 01:30 PM
RE: Pomoc w wyborze myszki - czesc 2 - Synth - 10-24-2017, 09:11 AM
RE: Pomoc w wyborze myszki - czesc 2 - Hya - 10-28-2017, 01:42 PM
RE: Pomoc w wyborze myszki - czesc 2 - Hya - 10-29-2017, 01:38 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
19 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.