• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud czy SteelSeries Arctis 3?
#16
Zamówiłam w czwartek rano te słuchawki i jeszcze wczoraj założyłam je na głowę ;) .  Dźwięk - w porównaniu ze starymi tanimi słuchawkami - świetny. Przeleciałam wszystkie gry i filmy na komputerze. We Władcy Pierścieni dało się wręcz wyczuć w niektórych scenach tą jakość, jakby delikatne drżenia. Co do okularów - po kilku godzinach siedzenia zaczęły mnie jednak boleć uszy, czy raczej głowa wokół uszu, gdyż słuchawki jakby je dociskały. Jednak sądzę, że to tylko przez konstrukcję okularów, bo założyłam inne i już było ok. Wszystko pięknie ładnie i dzięki XeXu, że się jednak upierałeś nad tym, abym je zakupiła ;) Jestem laikiem w tych sprawach.

Teraz chciałam jeszcze na przyszłość zapytać, czy jeśli posiadam kartę dźwiękową usb Roccat Juke 7.1 (mam laptopa), to opłaca się kupować lepszą kartę, głównie do oglądania filmów? Jeśli chodzi o korzystanie z karty dźwiękowej z kompa to jest to niemożliwe dla słuchawek, gdyż mam jedno bardzo małe wejście typu jack i nie mogłam znaleźć odpowiednio małej przejściówki, stąd ta karta usb.

Link do informacji o lapku, jeśli moglibyście mi polecić jakąś kartę tak do 350zł: https://www.x-kom.pl/p/337985-notebook-l...cification

I jeszcze tak z ciekawości, czy w tym samym przedziale cenowym mogłabym kupić lepsze słuchawki do oglądania filmów?  Po siedzeniu w tych ISK'ach doszłam do wniosku, że bardziej mi zależy na dobrym dźwięku z filmów niż z gier ;) Ale podejrzewam, że te słuchawki były i tak najlepszą opcją.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: HyperX Cloud czy SteelSeries Arctis 3? - Katarynka - 10-14-2017, 09:54 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.