• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna, do 350 zł.
#1
  • twój budżet: 
                - 350 zł (Nie chcę przekraczać tej kwoty.)
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
                - Mechaniczna (Nie jestem pewien co do przełączników, to moja pierwsza klaw. mech. sądzę że red na końcu dlaczego.)
  1. czy masz masywne dłonie czy nie?
        - duże, szczupłe, komfortowo gra mi się na pianinie.
  2. czy dużo piszesz na klawiaturze?
        - Tak.
  3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?
        - Nie.
  • czy chcesz podświetlenie?
                - Obojętnie.
  • czy chcesz makra?
                - Obojętnie.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?
                - Klawisze numeryczne z prawej.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?
                - Przydałaby się. Ale nie jest to warunek decyzyjny.[/color]
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?
              - Może.
              Tylko chciałbym klawiaturę numeryczną z prawej (j.w.), nie jestem pewien czy to się wyklucza.
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
              - Klawiatura to moje główne narzędzie pracy. Pracuję w IT, na okrągło piszę skrypty i tym podobne. Zdarza mi się pograć, ale to nie ma znaczenia przy wyborze. Chcę aby pracowało mi się komfortowo, postanowiłem więc sprawdzić zachwalane klawiatury mechaniczne.
               - Stosunkowo cicha, tak jak to możliwe, chociaż wiem że mechaniki są głośne. Taka cichsza z mechaników.
                - Nie chce przełączników brown, nie podoba mi się ich funkcjonowanie.[/color]
                - Blue są najgłośniejsze i to mi się w nich nie podoba. Czytałem o nich że z mechanicznych odskakują najwolniej. Ale czy są one ze wszystkim przełączników najbliżej membranowych?
                - Zależy mi aby klawiatura była dość solidna, skrzypienie albo uginanie się sprawi że się wścieknę.
                - Wiele grałem kiedyś i teraz z przyzwyczajenia sądzę że mocno klikam przez co red mogą się nadać.
                - Jestem otwarty na zamienniki, nie muszą to być cherry.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura mechaniczna, do 350 zł. - Alduinx - 10-13-2017, 06:12 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.