• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka do gier FPS
#5
Dziękuje za pomoc - na 100 % kupię podkładkę taito lub logitech g240(po przeczytaniu Państwa recenzji też mile mnie zaskoczyła)

(obiecuje, że to mój ostatni post w ty temacie - ale dzisiaj się wszystko zmieniło [dokładny rachunek za mój nowy komputer i poczynione oszczędności pozwalają mi kupić lepszy sprzęt [i dodatkową myszkę do laptopa] :) )

1.Dlatego do powyższych danych proszę o polecenie mi myszki do 300 zł do komputera stacjonarnego (tylko wskazanie modelu z propozycji podanych bez konieczności uzasadniania:) : Zowie EC1-A, Roccat Kone Pure Military, Logitech G303)


2. Natomiast dzięki niższemu rachunku za komputer postanowiłem dokupić myszkę do laptopa - służy mi on podczas podróży(dosyć częstych) na nim gram wyłącznie w CS GO(inne lepsze tytuły na nim nie pójdą)-
myszka do 150 zł nie musi być tak wytrzymała jak do stacjonarnego, ale w tej myszce poza grą bardzo dużo używam scrolla (związane jest to z wykonywaną na laptopie pracą) i musi być on bardzo wytrzymały (zastanawiałem się nad tym Alcorem który miał być na początku do głównego komputera, a w sklepie polecili mi też wspomnianego przez mnie wyżej - Logitecha G 400s(mieli ostatnią sztukę) i to z 3 letnią gwarancją - ale nie wiem jak w tych myszkach jest z tym scrollem , który w 2 poprzednich myszkach przeze mnie posiadanych szybko padł . Liczę na wskazanie również innych modeli, dodam że na laptopie używam o wiele większej sensitivity niż w myszce do stacjonarnego komputera.


Jeszcze raz dziękuje z góry za pomoc
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka i podkładka do gier FPS - KOZAKPL - 05-17-2015, 03:03 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-17-2015, 07:57 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-17-2015, 10:16 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - KOZAKPL - 05-18-2015, 06:08 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-18-2015, 07:28 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-18-2015, 09:59 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.