• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka do gier FPS
#3
1.Tak sądziłem, że abyssus raczej odpada. (z tego co kolega mi mówił zowie fk jest bardzo mała - wolałbym jakąś większo bo przy uzywaniu małych myszek zauważyłem u siebie skłonność do przesuwania ich samym nadgarstkiem - a dążę do wypracowania u siebie techniki używania całej ręki)

A pod względem jakości wykonania, i dobrego sensora, który z tych modeli (lub jakiś innych które nie wskazałem) byłby najlepszy i by wytrzymał ten przewidziane przeze mnie okres 3 lat - w cenie do 200 zł?


2.Natomiast, odnosząc się do podkładki (w cenie do 80 zł)- jaką polecacie głównie zwracając na to by przetrwała okres 2 lat i jak napisałem w poprzednim poście podatność pokoju w którym sprzęt się znajduje na kurz i zabrudzenia- zapomniałem napisać też, że często podkładkę przesuwam sprzątając biurko
(boje się że ta podkładka zowie, która jest niebieska będzie łapać dużo zabrudzeń i będą one na niej widoczne - jeśli zapewnicie, że nie wyrobię się w cenie to mogę kupić jej mniejszą wersję czyli p-sr)
Będąc w sklepie natomiast widziałem kilka z państwa recenzji np. Roccat Taito, logitech g240, cm storm swift rx(chociaż widzę ze tutaj ocenialiście tylko power i speed) i kilka innych [corsair venegance, jakieś thermaltake i zalmany(nie znam się na firmach)] .
Po recenzji i tej tabeli jakości produktów z 2014 roku najbardziej mi się spodobał ten nieszczęsny tesoro aegis- ale nie można go nigdzie dostać - nawet jak w sklepach pisze, że jest na zamówienie to podobno są duże problemy i długi czas oczekiwania.
Dlatego czy mógłbym prosić o wypisanie 4 najlepszych podkładek pod myszkę, którą polecicie zważając głównie na jej jakość i wytrzymałość- nawet kosztem jej rozmiarów (domyślam się że za te 80 zł cudów nie będzie)

Proszę o poradę i przepraszam za swoją wybredność :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka i podkładka do gier FPS - KOZAKPL - 05-17-2015, 03:03 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-17-2015, 07:57 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - KOZAKPL - 05-17-2015, 09:29 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-17-2015, 10:16 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-18-2015, 07:28 PM
RE: Myszka i podkładka do gier FPS - Hya - 05-18-2015, 09:59 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.