• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dlaczego myszki po pewnym czasie stają się niekomfortowe?
#1
bry

ostatnio zauważyłem u mnie częstą przypadłość, której nie umiem zrozumieć
od dłuższego czasu wymieniam myszki z racji na dyskomfort po dłuższym korzystaniu
przez około 2-3 tygodnie od zakupu myszka wydaje się dobra do gier fps, wygodna i w ogóle
po tym czasie zazwyczaj forma w grach FPS okropnie spada, mimo braku jakiekolwiek zmiany. I cały czas się to tak ciągnie, myszka staje się niewygodna i wręcz boli jej korzystanie, mimo dobrego mindsetu i skupienia podczas grania coś jest nie tak. 

w moim wypadku zauważyłem, że po tym czasie nie potrafię trzymać myszki jednym, stabilnym chwytem i podczas strzelania lewy palec podczas naciskania jakby po przyciskach co daje ruszanie kursorem w grach fps (oczywiście higiena zachowana, myszka nie jest brudna itd). Przykładowo podczas przeglądania bardzo często łapię myszkę niepewnym finger gripem a podczas gry zjeżdża mi to do palma, ale czuje dyskomfort bo nie mam aż tyle swobody ruszania myszką jak na windowsie, a fingerem chwyt nie jest pewny i nie idzie grać.

Nie gram na tyle dużo, żebym miał problemy z np nadgarstkiem

Źle dobrany osprzęt czy jak?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
dlaczego myszki po pewnym czasie stają się niekomfortowe? - fliperpl - 02-13-2017, 11:27 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.