• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka mysz do Cs'a etc. ?
#4
Napisałem tak, bo tą myszkę mam od 2 lat, miałem QCK, mam bardzo podobną rękę, ta myszka jest bardzo dobra do fingera, dobra pod palmo-clawa którego używam (lekko ugięte palce i ręka na myszce)
Zanim to napisałem to wszystko przeczytałem, nie pamiętam żadnej osoby, która powiedziałaby mi, że źle im podpowiedziałem
PS co do Twoich uwag: Roccat to znana i dobra firma, Zowie jeszcze lepsza w kwestii myszek. W Savu masz 3090 więc TEORETYCZNIE gorszy niż ten w Rivalu, ale z tego że Ty używasz średniej czułości to dla Ciebie moze lepiej, bo ten sensor w porównaniu do 3310 (tego w Rivalu) ma lepszy feeling. Czyli chodzi bardziej płynnie. Dwa wykonany jest równie dobrze. Kosztuje 150 zł jak da się dobrze wyrwać (jak kiedyś kupiłem za 79 nówkę, ale to było kiedyś).
Druga czyli ZA12 jest średnio duża, do fingera jest spoko i przy takich dłoniach nie powinieneś mieć problemu z komfortowym graniem na niej.
QCK dobrze zgrywa się z Savu, odpowiednia kontrola i dobra szybkość i wyczucie, z Zowie równie dobrze. W skrócie podałem Ci dobre myszki. W miarę mozliwości sproboj je przymierzyć w sklepie. Jeśli Ci nie pasują ,,na oko" to wysil się i poszukaj sam (np. na testgearze, na str. głownej są polecane myszki pod rózne chwyty, twój to taka mieszanka fingera z clawem).
Żeby się upewnić złapałem Savu tak jak Ty normalnie, czyli lekko ugięte palce i chwyt głownie palcami z lekko dociśniętym śródręczem. I jest wygodnie. Tak więc masz pełne uzasadnienie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-26-2017, 10:58 AM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-26-2017, 12:58 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-27-2017, 11:35 AM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-27-2017, 02:35 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-27-2017, 05:24 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-27-2017, 05:46 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.