• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka mysz do Cs'a etc. ?
#1
Witam. Z racji że mysz SteelSeries Rival jest dla mnie za duża chciałbym kupić nową, rozważałem zakup deathadder Chroma lub Zowie fk1 ale chciałem tu jeszcze sie poradzić, co o nich sadzicie? A jak inne?


jaką obecnie myszkę używasz: SteelSeries Rival

[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400

[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia ( W GO 1.8 więc nwm czy to duża czy mała )

[*]czułość w Windows: Nie wiem podstawowa :D 

[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Raczej nie

[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie sprawdzałem

[*]w co grasz (podaj tytuły gier): cs go, cs 1,6, battlefield 4, WoT, Arma 2, dużo gier które uwielbiam gram też w Far Cry'e i wgl we wszystko :D

[*]jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries QcK

[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam bocznych

[*]twój budżet: Jak uda mi się sprzedać rivala to z 230-260zł

[*]jaki chwyt stosujesz: Coś takiego http://imgur.com/a/GUUkt Ale palec wskazujący i środkowy bardziej w górze ( zgięty )

[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Nie wiem co to ale chyba 1+2+2

[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Byłem lewo ale zmieniłem już rok jestem prawo

[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20cm

[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2-2,1 cm

[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie wiem, raczej nie ale możecie napisać jaki jest najlepszy

[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Inny czyli? W  nowej myszy też pewnie ustawię 400 bo sie przyzwyczaiłem chociaż na początku w GO grałem na 800 DPI i czułości około 1.1

[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:  za długa i wysoka

[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Najlepiej :P Na allegro lub morele lub innym sklepie. Chromy chodza na allegro po 240 zł

[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak, ale nie wezmę czegoś czego firmy nawet nie znam. Czekam propozycje ogólnie wygląd nie jest ważny dla mnie ale wygoda i precyzja
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-26-2017, 10:58 AM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-26-2017, 12:58 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-27-2017, 11:35 AM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-27-2017, 02:35 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - damian1238 - 01-27-2017, 05:24 PM
RE: Jaka mysz do Cs'a etc. ? - Czyszcz - 01-27-2017, 05:46 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.