• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO
#2
(01-15-2017, 11:33 PM)raven napisał(a): I takie głupie pytanie mam, moja podkładka ma szerokość 40 cm, w grze 1.8 sens i 400 dpi. Jestem w stanie zrobić obrót około 200* jak przesunę myszkę od lewej do prawej strony podkładki.
Czy to normalne i każdy kto gra na podobnych ustawieniach, nawet prosi, tak mają? Czy ja mam coś nie tak? Bo gra mi się dobrze, mam już LEM, ale gdzieś czytałem że najlepiej mieć sens taki żeby 360* robić. 

To że najlepiej jest mieć ustawiony sens aby 360 robić to nie prawda. Zależy od własnych preferencji czyli co tobie najlepiej pasuje. Jeśli czujesz się komfortowo przy 360 sens to po prostu takiego używaj. Co do ,,prosów" to z tego co się orientuje większość z nich używa sensitivity poniżej 360 stopni ale oczywiście są tacy co nawet używają powyżej.
*Taki protip od kogoś kto gra bardzo dużo w csa mianowicie znajdź sobie jedną czułość na której gra ci się najbardziej komfortowo i trzymaj sie jej.

Co do myszki. DM1 Pro ma bardzo dużo problemów z budową/konstrukcją i dużo osób je odsyła a ci co mają wersje bez wad są szczęściarzami więc odradzam.
FK1/2 Jak najbardziej spoko chociaż zaliczył bym je bardziej pod clawgripa aniżeli palmgripa. Jak już to bierz FK2 ze względu na twój rozmiar dłoni.

Postawiłbym na ZA12/13 patrząc na twój rozmiar dłoni chociażby ze względu na to, że są one bardziej pod palmgripa niż FK.

Możesz też rozważyć EC2-A czyli bym powiedział taką hybrydę pomiędzy claw a palm gripem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO - spectral312 - 01-16-2017, 12:26 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.