• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DPI myszki, szybkość wskaźnika i sensitivity
#25
"Przy normalnym korzystaniu z systemu (np. przeglądaniu internetu) może wydawać sie to przydatne", to jest poprawienie, jest przydatne bo to czuć. Tak jak pisałam, gry to gry, ale jest jeszcze praca.
Aż tak się chwalisz? :) Osoby które ze mną grały wiedzą kim jestem i jak gram. Od wielu lat byłam w czołówkach gier wojennych, miałam swój klan założony w Medal of Honor, gdzie zdobywałam pierwsze miejsce i nie takiego chłopa powalałam. Zostawałam sama w drużynie, kiedy moi wszyscy już zginęli i sama jedna załatwiałam 10-sięciu chłopa. Więc chyba nie wiesz z kim piszesz, nie jestem typową barbie ale maszyną do zabijania :D Tak samo grywam w Battlefielda. Grywałam też w Cs-a, ale to nie dla mnie, chociaż miałam wysokie pozycje, to wolę mohaa czy Battlefield. Szkoda że kilka lat temu się nie zmierzyliśmy, bo jeszcze wtedy gry były u mnie na porządku dziennym, z czasem coraz rzadziej, praca itp. Ale jestem godnym przeciwnikiem i face to face mógłbyś polegnąć :)
Spoko, pracuję w domu na swoim komputerze, nie jestem sekretarką, lecz webmasterką :D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: DPI myszki, szybkość wskaźnika i sensitivity - Ewelina - 01-13-2017, 11:38 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.