• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DPI myszki, szybkość wskaźnika i sensitivity
#13
(01-11-2017, 03:06 PM)Czyszczu napisał(a): eee, że co?
miałaś to zaznaczone? granie i nawet samo operowanie na ,,zwiększonej precyzji" to samobójstwo. Myszka ,,pływa" i chodzi z opóźnieniem, zdarzy sie ze niejednolicie
To tak samo jak grać w Battlefronta na synchronizacji pionowej - mysz chodzi z lagiem. Ja ruszę myszką a po 0,5 sec dopiero kursor rusza :D
Odznacz to koniecznie
DPI najlepiej 800, dobre na początek większość myszy tak ma

mam cały czas zaznaczone, każdy ma to zaznaczone w windowsie, przecież jak się to odznaczy to kursor lata gdzie chce i robi co chce, nie rozumiem Was, serio :D przecie ta opcja zwiększa precyzję, dzięki czemu w ułamku sekundy trafisz w punkt, trafisz w ikonę, raz dwa zaznaczysz tekst, automatycznie jak odznaczasz to kursor dosłownie lata po ekranie. Pływa? To właśnie pływa bez zaznaczenia tej opcji :D Całe życie tak pracuję i całe życie pracuje tak moja rodzina i każdy znajomy jakiego znam, nie znam osoby która by to odznaczyła :D W życiu nie odznacze, bo to by oznaczało że muszę wyłączyć komputer na zawsze, nie da się nic zrobić :D

Edit: Sprawdziłam w drugim komputerze u chłopaka, jak ma ustawione, Też ma włączoną tą opcję. Tylko u niego jak się ją wyłączy to nie widać różnicy i to jest bardzo dziwne, a u mnie jak to wyłączę to przysięgam że lata po całym ekranie i nie mogę nad myszką zapanować. Czy to jakaś wina windowsa czy myszki? Byłam pewna że na drugim komputerze ta opcja będzie tak samo latać jak u mnie.

Przecztałam na innym forum: "jak dla mnie to jest kwestia przyzwyczajenia. ludzie, którzy "zawsze" mieli tę opcję wyłączoną poganiają innych, żeby też to zrobili "bo słabiej będzie ci szło w grach FPS" (i w większości to robią). generalnie opcja ta sprawia, że im szybciej rzeczywiście poruszasz myszką, tym szybciej porusza się kursor. Ja od kiedy pamięcią sięgam, to zawsze z niej korzystałem i nie odczuwam, by jakoś negatywnie wpływało to na moje umiejętności w grach FPS"

Edit: Pograłam na tych ustawieniach co napisaliście, bez tej opcji. Ogólnie porażka w grze, zupełnie inaczej chodzi, jakby bardziej czułe było, trochę wymykało się spod kontroli, w grze jest inaczej, w windowsie inaczej, wolniej, więc trzeba by było ciągle zmieniać ustawienia, nie trafiam w ikonki itp. Owszem nie raz w grze się fajnie strzelało, trafiało, ale z tą opcją lepiej mi idzie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: DPI myszki, szybkość wskaźnika i sensitivity - Ewelina - 01-11-2017, 05:16 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.