• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proszę o poradę - jaka mysz dla mnie
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: zwykła, ostatnio była Zowie EC1-A – była za duża (za długa i zbyt obszerna
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200-1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka
  • czułość w Windows: piszę z innego komputera i nie moge sprawdzić; mam Win 10, niczego tam nie zmieniałem
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ----
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ---
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Battlefield 4 i inne shootery FPP
  • jaką masz obecnie podkładkę: szmaciankę, coś jak Steelseries QCK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): górne 2, scroll, 2 boczne
  • twój budżet: 280,- zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip; lubię czuć podkładkę kciukiem (tak więc boczne powinny być nisko) oraz małym palcem, ewent. jeszcze serdecznym
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): obojętnie, mogę się przystosować
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm; od czubka środkowego do linii kciuka – 12 cm; lubię małe myszki, fajnie mi leży taki np. Logitech m 210, który ma wymiary: 10,7 cm x 6 cm x 4 cm; niestety, nie sprawdzałem go w grze;
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? - 2,1 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: odnosząc się do Zowie EC1 A – za duża, zbyt wypukła
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? : nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): bez zwariowanego podświetlenia, którego nie można wyłączyć, ergonomiczny kształt
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
proszę o poradę - jaka mysz dla mnie - panzeb - 01-10-2017, 01:27 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.