04-22-2015, 05:33 PM
(04-22-2015, 04:36 PM)Hya napisał(a): osobiście pewnie wybrałbym logitecha g700s, ale to pod palma i trzeba liczyć się z dużą wagą. Jak budżet nie stoi na przeszkodzie (jakieś 500zł) to możesz kupić Razer Ouroboros, której długość możesz sobie ustawić do dłoni, jest lżejsza i sensor raczej na każdej powierzchni pociągnie. Podobnie będzie z kiepskim sensorem Razer Mamba 4g, sensor ma bardzo kiepski z punktu widzenia racza fps, ale działa na wszystkim więc do takiego WoTa Ci styknie, do tego jest całkiem wygodna, akumulatorki trzymają podobno z 18h ciągłego grania a ze 4 dni normalnego użytkowania, pod fingera również się nada.
Powiem Ci jednak, że imo na prawdę musisz być bardzo zapalony na bezprzewodowość, bo w tych cenach kupisz x5 razy lepsze przewodowe myszki ;)
Pod kątem jakości bezprzewodowych myszek logitech nie ma sobie równych i w przypadku razera trzeba się liczyć, że po gwarancji może szybko paść.
Jestem "napalony na bezperzewodowość" bo za dużo kabli mam ;p Niejednokrotnie rozwalałem myszkę bo kabel urwałem itd..
Szkoda że Razer Orochi ma tak dużo wad.. wielkość idealna pod finger gripa i wygląd też.. ale laserek philipsa ponoć nie jest najlepszy.. Naprawdę aż tak z nim tragicznie ? Dodam, że myszki nie podnoszę praktycznie nigdy (jak to high sens).
Druga najwieksza wadą orochi jest to, że po około 20 sek wpada w hibernacje i chwilkę zajmuje mu przebudzenie.. ale ponoć to rozwiązuje najnowszy soft..
Swoją drogą, nie mogę znaleźć jaki sensor ma logitech m180, żeby sobie porównać parametry itd ;p jakieś pomysły ?