• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie słuchawki z mikro głównie do gier
#7
Zamknięte czy otwarte czy jeszcze półotwarte to budowa słuchawek - z rzeczy praktycznych otwarte przepuszczają wszelkie dźwięki z otoczenia (czyli nie wytłumiają), zamknięte tłumią (wygłuszają), a półotwarte to hybryda, ale praktycznie tłumią niewiele. Dla mnie jeśli sluchawki mają słabą budowę to jak są zamknięte to mogą być bardzo nieprzyjemne (np. HMC631) bo uszy czują się jak w zbiorniku pod ciśnieniem.
Co do mikrofonu, to się uparłeś. Jak się coś zmienia to na lepsze. Tzn. mikrofon zewnętrzny, czy to stojący czy jakiś inny, jest dużo lepszy od takiego w tych Tracer Shark czy innych tego typu tanich headsetów. Zobacz sobie MT391 - rewelacja jak dla mnie. Kupiłem go i nie żałuję. Oczywiście mikrofony wbudowane mogą być dobre (np. HMC631), ale większość nie (np. ten w HyperX jest tragiczny, a to jedne z lepszych słuchawek).
Co do słuchawek - te które Ci podałem na ogół przez ludzi są uznawane za wygodne - w tym przeze mnie. To inna budowa, pałąk się dostosowuje. Dwa to inna cena od Sharków i inna jakość materiałów (lepsza). Poza tym dźwiękowo jest przepaść (oczywiście na lepszych kartach dźwiękowych różnice są coraz większe, ale nawet na integrze widać sporą różnicę). Mam kolegę który ma takie wynalazki i jak przyszedł do mnie to powiedział coś w stylu:
-Ty, jak to dobrze brzmi, zawaliste. Jest w tym dużo prawdy. Jego poprzednie Genesisy miały dźwięk jak z pudełka. Także ja to widzę tak: HP 580 + MT 391 (po prostu zorganizuj miejsce na biurku)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tanie słuchawki z mikro głównie do gier - Czyszcz - 11-10-2016, 09:04 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.