• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Logitech g pro (ślizgacze hotline games)
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) logitech g pro (3366) + hotline games competition 0.6mm
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? zowie g-sr, trochę szybszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiał / hybryd
  • jaki rozmiar by Cię interesował:  450x400
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: coś szybszego od zowie g-sr ale nie szybsze od ss qck+/heavy
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie (mieszkam w uk)
  • maksymalna cena za podkładkę? cena nie gra roli
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) preferuję grubszą
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
    ss qck+ - trochę za szybka i szybko się zużywa (za szybko)ss heavy - grałem na lanie przez cały dzień i miała świetny równy ślizg ale była znacznie za szybka (używałem ją z g303)tesoro aegis x4 - razem ze ślizgaczami od corepad (starte tak aby rogi były okrąglutkie) z myszką ss rival miała miałą naprawdę ŚWIETNY ŚLIZG łatwo było ruszyć myszką jak i ją zatrzymać, dalej ją posiadam i cały czas jest jak nowa (oprócz lekko uszkodzonego materiału na środku przez nożyczki ;/ ), jest trochę za małazowie g-sr - moja obecna, jest po prostu trochę za wolna (za duży opór)teraz zastanawiam się nad GLORIOUS PC GAMING RACE - G-HXL HEAVY EXTRA LARGE jest w świetnej cenie na overclockers, zowie gtf-x, artisan hayate otsu
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Podkładka pod Logitech g pro (ślizgacze hotline games) - straszy - 11-07-2016, 12:17 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.