• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier (cs go) 200 zł
#6
,,Powiem wam jak zobaczyłem kuriera w bramie to już nie mogłem wytrzymać! Słusznie słuchawki są po prostu zajebiste! Po wstępnych testach na muzyce po prostu WOW. Wszędzie czytałem że słuchawki są stonowane i nie mają mocnego basu gdy zacząłem słuchać muzyki typu heavymetal ( mojej ulubionej ) padłem :D. Co do mikrofonu skusiłem się na mt391 genialny wybór! Jesteście zajebiści panowie, no i czekam na grudzień i przekonamy się co ten sprzęt potrafi na o niebo lepszej karcie dźwiękowej :P. Co do wygody są naprawdę wygodne w weekend za tydzień jak przywyknę do słuchawek zrobię sobie mały maraton i zobaczę jak sprawują się po dłuższym użytkowaniu. " Mostal
Ogółem jak dla mnie słuchawki o wiele czystsze i naturalniejsze od Evo, detaliczne, bardziej szczegółowe i mają lekki przyjemny dźwięk. Ten bas w Evo jest sztuczny, nie miałeś takiego wrażenia? Poza tym mają małą scenę. Tak BTW te twoje Evo mają calkiem dobrą przestrzenność.
Ewentualnie dozbieraj do Roccat Kave 5.1 a evo zostaw sobie do muzy i masz super zestaw ;D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki do gier (cs go) 200 zł - Czyszcz - 09-03-2016, 03:12 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.