• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD stereo i karta dźwiękowa
#9
Znaczy wiesz, jest to Roccat Kave STEREO jak mnieman albo starsza wersja Kavów. Te pierwsze powinny być lepsze od innych ,,gamingowych" w tej cenie lub porównywalne. Ale i tak ja na twoim miejscu kupiłbym coś innego.
Te drugie to pewnie 5.1, ale jeśli nie mają dopisku Analog też nie warto. Powód?
Są gorzej wykonane od nowszej wersji, o wiele mniej ergonomiczne i wygodniejsze + cięższe i szybciej się rozwalają.
Hmm, jeśli potrzebujesz karty na już, z tym że to szał nie będzie to możesz zakupić ASUS Xonar U3.
DAC - jest to zewnętrzna karta dźwiękowa lepszej jakości w porównaniu do wewnętrznych. Ma wzmacniacz, kupę wejść, lepsze układy dźwiękowe, a co za tym idzie dźwięk jest bogatszy, oj po prostu lepszy.
Może nie to, że DAC góruje, ale można o tym mówić. Przede wszystkim jest zewnętrzny - do laptopa pasuje idealnie. Tylko swoje kosztuje. Wiesz nie wiem jakie masz słuchawki albo jakie zamierzasz mieć, ale jeśli mają to być te Kavy to w sumie możesz odpuścić i wziąć Xonara U3, który jest gorszy od DACa np. Prodigy Cube w każdym calu.
Jak się zdecydujesz w końcu na lepsze słuchawki to postaram Ci się dobrać DACa (o ile się na niego zdecydujesz), żeby się zgrywały i wtedy na 100% poczujesz różnicę.
EDIT. zapomniałem powiedzieć ;D
DACa nie warto do słabych lub przeciętnych słuchawek, gdyż zagrają podobnie lub nawet tak samo na innej karcie zewnętrznej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Roccat Kave XTD stereo i karta dźwiękowa - Czyszcz - 06-22-2016, 08:11 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.