• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki otwarte - półotwarte
#7
Moje propozycje: (nie wiem jaką masz kartę dźwiękową, ale jak to integra to będzie gorzej niż na innych źródłach, tylko Roccaty będą grały podobnie jak na karcie za x zł)

ISK HD 2010 - moje obecne słuchawki. Wygodne, mają materiałowe przypominające welur nauszniki. Całkiem lekkie z regulacją z AMELINIUM! :D
Mają przeważający bas - lekko dudniący, głęboki, zamulony ale czuć że to bas. Srednica jest w nich wycofana, a wysokie tony wyraźne i bardzo miłe dla ucha, co się rzadko zdarza. Pozycjonowanie jest dobre, scena średnio duża, ale rozciągnięta. Płynne przejścia tonalne - gdy przeciwnik krąży wokół ciebie wiesz gdzie.
Są półotwarte. 170 zł (odpowiednik Takstarów HI-2050 z większym basem).

HD 668b. Ciut większa scena od ISK. W porównaniu do nich nie mają prawie basu. Są to słuchawki żywiołowe, o dobrym pozycjonowaniu. Dominują wysokie tony (ostre dźwięki, co nie każdemu się podoba). Ciut mniej wygodne od ISK, ale tańsze. 120 zł Półotwarte

Roccat Kave Analog 5.1 - czysto do CS'a i w zasadzie do niczego więcej. Bardzo dobre pozycjonowanie, scena przyzwoita (ale mniejsza od w/w słuchawek). Brzmienie jest średnio przyjemne, dominuje średnica. 5.1 daje prawdziwe, choć nico sztuczne wrażenie głębi (słuchawki mają po 3 głośniczki w każdej słuchawce). Mikrofon jest w nich badziewny. Na szczęście odczepiany. Są wygodne, ale cięzkie. Do muzyki słabe. 300 zł (opłaca się jak głownie grasz). Zamknięte
Poleciłbym Ci HMC, ale jak dla mnie są średnio wygodne i są raczej dla osoby, które cenią sobie neutralność i równowagę w dźwięku oraz grają w różne gry.

Do słuchawek mikrofon MT 391 - za grosze,  a dobrze zbiera dźwięki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki otwarte - półotwarte - Czyszcz - 06-05-2016, 04:01 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.