• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
#51
A jakiekolwiek OEM-y zblizone do powyzszych? Wiadomo, ze chodzi o szkielety mniejsze...
Odpowiedz
#52
Nie było właśnie :(
Odpowiedz
#53
Rozumiem, dziękuję za informację. Boję się zamawiać tej wariacji na temat Senseia, może być nieco za szeroki, a zwracać - też kłopot dla nowej firmy w e-sporcie...
Odpowiedz
#54
Podejdź sobie do sklepu i przymierz senseia w jakimś media/saturnie/rtv to będziesz wiedział jak CI leży :)

Widziałem, że da się już kupić myszki na stronie DM'a.
Odpowiedz
#55
Wiadomo kiedy bedzie w komputroniku? Do palmoclaw przy dłoni 18 lepsza za12 czy dm1? Przyciski rolka to dm1 lepiej nie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#56
W sumie obydwie będą pasować ;), zależy czy wolisz lżejsze czy twardsze przyciski, no rolka to zdecydowanie ma lepszy skok w dm1, ale też się lekko chwieje (da się to oczywiście naprawić, ale wymaga rozkręcenia myszki) ;p .
Odpowiedz
#57
Ile tam kosztuje przesyłka? W sumie mam zagwozdkę - kupować czy zbierać na monitor 144 hz ^^
Odpowiedz
#58
@up
Niestety nie wiemy.
Odpowiedz
#59
Witam!

Robimy, co w naszej mocy by sfinalizować negocjacje z Komputronikiem w najszybszy możliwy sposób. Natomiast Komputronik spowalnia ten proces.

Jeżeli chcecie tą sprawę przyspieszyć, Osoby którzy chcą kupić nasze myszki przez Komputronik mogą napisać maila na podany adres z pytaniem kiedy będą one dostępne:

Agnieszka[kropka]Talarczyk [at] komputronik.pl
Odpowiedz
#60
Przepraszam jeśli w złym miejscu, ale opłacalna byłaby wymiana Zowie EC1-a na dm1? I na Roccat Taito dobrze działa? EC jest dla mnie zwyczajnie za ciężka i poza tym chciałbym wrócić do symetrycznej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.