• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z allegrowiczem
#1
Witam. Sprzedałem kartę graficzną na allegro, kupujący przelał pieniądze, ja odłączyłem kartę, która była sprawna zaraz przed wysyłką, zapakowałem ją i wysłałem. Po trzech dniach od odbioru karty, kupujący twierdzi, że karta nie działa i podobno ma film z odpakowania i pierwszego uruchomienia karty. Nie wiem teraz co robić, kupujący potrzebuje karty jak najszybciej i zamierza ją zwrócić, a ja mam mu przelać pieniądze. Jeżeli karta faktycznie jest niesprawna, muszę odsyłać ją na gwarancję. Zgadzać się na ten układ? A co jeśli prześle mi inną, zepsutą kartę, którą kupił np. od kogoś innego (tyle, że uszkodzoną)? Proszę o pomoc, muszę jeszcze dzisiaj na to odpowiedzieć. 
Odpowiedz
#2
znasz numer sn karty? chyba na naklejce jest podany. Może być jak mówisz, kupujący ma jakiś bubel i zaplanował podmiankę. Wtedy by miał i kartę i kasę.

Dlatego jak sprzedaje się po gwarancji tak dużo osób, pisze, ze sprzedaż tylko w mieście sprzedającego. Wtedy taki ktoś przyjeżdża patrzy na własne oczy, że działa i kupuje albo nie.

To jest ryzyko allegro.
Odpowiedz
#3
Może tak być, że oszust. jak masz jakieś zdjęcie, gdzie widac która karta była twoja, to możesz to zgłosić do allegro
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.