• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 S2
#1
Witam. Jak się ma odświeżona wersja dm1? Ktoś z was może posiada, i się wypowie na temat? 
Dalej występują takie problemy jak nierówny klik, że jeden przycisk główny wciska się lżej niż drugi? 
No i co ze scrollem lata na boki jak w poprzednich modelach? 
Pamiętam, że kiedyś zwróciłem pro s właśnie przez problem ze scrollem.

Czy jest sens kupowania dm1 s2 czy raczej lepiej od razu spojrzeć w stronę holey? Bo ta seria dm1 fps to chyba niewypał się okazał?
Byłem zawalony pracą i teraz jestem trochę do tyłu ze światem myszek, ale na szczęście wracam do żywych.
Odpowiedz
#2
Siema. Mam problem z moją dm1 s2 po około roku używania scroll przy przewijaniu w dół co jakiś czas przeskakuje w górę, gdy srolluje w górę nie ma tego problemu. Sprawdzałem kilka razy i faktycznie przeskakuje. Chciałem zapytać czy jest sens odsyłania myszki na gwarancje i czy uznają coś takiego? Czy może lepiej samemu spróbować to naprawić? Zamawiałem na hard pc i nie wiem czy pisać do nich czy bezpośrednio do dream machines? Tylko nie wiem jak z tą gwarancją bo jak mi napiszą po 2 tygodniach, że nie znaleźli usterki albo coś tam to się wkurzę...
Odpowiedz
#3
Zrób filmik na którym scrollujesz w dół i będzie to pokazane, wyślij na support DM'a. Raczej powinni wymienić na gwarancji.

Jak nie chcesz zostać bez myszki na nie wiadomo ile czasu to samemu wymienić scroll nie jest zbyt skomplikowane, tylko musisz zamówić encoder TTC chyba tam jest 9 mm (koszt ok 9 zł na aliexpress lub 25 zł na amazonie) i jak umiesz lutować lub znasz kogos kto to umie to robota na 15 minut. Tylko musisz ślizgacze nowe założyć po tym.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.