• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Wypadkowa konstrukcji, co interesujące, te same mikro-przełączniki w różnych myszach, mogą aktywować się pod dalece odmienną siłą.
Huano "Blue dot" - częstują się nimi każde myszy Zowie, również ostatnia seria "S".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
No to te mam obecnie w G703 i dziwny feeling, lecz nie wiem czy kwestia przyzwyczajenia do omronów czy to, że może mi one nie do końca odpowiadają.  Nie to że jakoś źle, ale niby zmniejszam siłę gdzie przycisk już powinien odbić, a tego nie robi :P

Mam blue shell, a nie blue dot.

Na szybkiego czytałem, a chodzi przecież o te inne. Za dużo tego i się miesza. Blue dot mam w tym starym logitech MX Revolution. Wydają się spoko.

Tak sobie obmacałem jeszcze nowe blue shell, blue dot, i te używane omron 50 mln. Te blue dot twardsze i mocniejsze odbicie, ale i tak się to nie umywa do tego jak mocno odbija omron 50 mln.

Szkoda, że w sumie nie wlutowałem tych blue dot, ale nie chce mi się za nic drugi raz tego rozbierać :P
Odpowiedz
Nudziło mi się i tak z ciekawości też wlutowałem te omrony 50 mln do logitecha mx revolution.... i co? Ten sam efekt co w g703. Po prostu zwalone switche. Tylko co się dzieje, że aż 5/6 tych switchy w wylicytowanych myszkach nie działa :D

Ten gość co sprzedaje, bierze te myszy z amazona pewnie po jakichś reklamacjach itp. jako niesprawdzone i pewnie dlatego tak jest.
Odpowiedz
Sami również tego nie sprawdzają, jest to absolutna masówka produktów.
Pociesza chyba jedynie fakt, iż godzą się na ustępstwa w przypadku wytknięcia im wad zakupionego produktu z ich aukcji.
Można oczywiście wyłapać okazję, acz zdarza się to bardzo rzadko, niemalże wyłącznie z niepopularnymi myszami.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
jako ciekawostkę powiem, że nawet chińczyki w fabrykach ostatnim czasy sugerują używanie Huano przełączników bo mówią, że Omrony są gorszej jakości i więcej reklamacji z tego powodu mają ;D
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
(10-21-2019, 09:17 PM)XeXu napisał(a): @FreeQ
Seria "ZA" posiada zaprawdę zacne "klikacze", jako jedyna z całej gamy pozbawiona jest ślamazarności, acz po wielu latach dotknięta zostaje charakterystycznym schorzeniem Zowie i nieseparowanych przycisków głównych - poczynają skrzypieć i robić się naprawdę "grząskie".

To fakt, te która posiada seria S też były świetne. Pamiętam że przesiadka z Zowie S2 na Logitech G203 była trochę rozczarowująca pod względem tego co reprezentowały sobą klawisze w G203.
Odpowiedz
Tak się kontaktuję z tym sprzedającym / handlarzem, a ten mi proponuje śmieszne 20 zł rekompensaty nic więcej w przypadku tych g pro ze zwalonymi switchami i nic więcej xD

Najlepsze, że staram się dogadać na jakąś adekwatną kwotę, ale widać, że się po prostu nie da. Może problemu zw zwrotem nie ma, ale jedna wielka loteria z tym co się kupuje i ewentualna strata czasu na odbieranie, testowanie, odsyłanie.

3/3. Nie wiem... może idę zagrać w totka czy coś :D

Ciekawe jest to, że ten nowszy batch gpw, ma jakiś twardy switch pod rolką. Dużo twardszy i zupełnie inny dźwięk kliku. Wygląda jakby to było już po jakiejś "naprawie".
Odpowiedz
Takie mam pytanie. Jak się nazywają te różne programiki np. na precyzję kliknięć, które często widać na filmikach różnych recenzentów? Albo ten jittering w recenzjach na test-gear?
Odpowiedz
Tak patrzę, to coraz lepsze promocje są na np. G305 oraz GPW.

Morele miało G305 za 149 zł oraz GPW 399 zł. Amazon.de sprzedaje po 397 zł obecnie przeliczając na PLN.

Frajdej srajdej niedługo i może za 300-350 coś się znajdzie.
Odpowiedz
Jest niby specyfikacja Kain 200 i waga 105g. Sporo i nie zarazem.

Niby cena chyba 99$, a w praktyce 450 zł :D Średnio zachęcające przy tej wadze.

Co to za sensor w ogóle? Czyżby jakaś alternatywa dla hero?

Czujnik optyczny ROCCAT® Owl-Eye z 16000 dpi
PixArt PMW3335
Modyfikowalna wysokość reakcji czujnika
40 G akceleracji
400 ips maksymalnej szybkości
Akceleracja: nie
Angle snapping: on/off



https://www.docdroid.net/BarA517/pms0233...101218.pdf
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.