• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Z innej beczki. Czy poza ebay i amazon gdzies w PL można kupic Cooler Master MM710? W normalnej cenie? Widziałem w jednym sklepie w PL ale za cenę 250zł i dostawa z magazynów :/.
Odpowiedz
(10-12-2019, 11:29 AM)XeXu napisał(a): Możesz nawet sprawdzić w surowych warunkach, dzięki temu rozjaśnisz nieco problem - być może właśnie konstrukcja wpływa na niejednolity klik, z czasem po prostu osłabiając kontakt.
Przesmarowałem ostatnio mikro-przełączniki, smar tłumi klik, zdecydowanie zalecam do głośnych przycisków głównych, możesz również spróbować zaaplikować i sprawdzić jak się będą zachowywać.

Co rozumiesz poprzez "suche warunki" ?

Na mysz jest gwarancja i rękojmia, więc nie będę przy nich dłubał.

To nie jest problem, że czasem, tylko często ten problem występuje. Bardzo łatwo go wywołać. Ta GPW którą miałem kiedyś ze sklepu na bank tego nie miała. Zresztą ta jedna kupiona na licytacji ma jeden przycisk sprawny i ten problem nie występuje, a to już coś mówi. Tylko czemu to jest aż tak częste. Będę się kontaktował ze sprzedającym i nie wiem, bo albo jakaś solidna rekompensata i się z tym pobawię, albo po prostu odeślę i będę licytował kolejne. Może któraś sztuka będzie dobra.

Dziwnym trafem w każdej siedzą te omrony 50 mln.
Odpowiedz
(10-12-2019, 12:40 PM)FreeQ napisał(a): Z innej beczki. Czy poza ebay i amazon gdzies w PL można kupic Cooler Master MM710? W normalnej cenie? Widziałem w jednym sklepie w PL ale za cenę 250zł i dostawa z magazynów :/.

Ja się w końcu zdecydowałem na Xtrfy m4 i kupowałem przez proshop – myszka będzie pod koniec października, więc poczekamy, zobaczymy. MM710 też tam jest. Ale ceny raczej europejskie...
Odpowiedz
(10-12-2019, 03:22 PM)ingan.doped napisał(a):
(10-12-2019, 12:40 PM)FreeQ napisał(a): Z innej beczki. Czy poza ebay i amazon gdzies w PL można kupic Cooler Master MM710? W normalnej cenie? Widziałem w jednym sklepie w PL ale za cenę 250zł i dostawa z magazynów :/.

Ja się w końcu zdecydowałem na Ctrfy m4 i kupowałem przez proshop – myszka będzie pod koniec października, więc poczekamy, zobaczymy. MM710 też tam jest. Ale ceny raczej europejskie...

Mam od tygodnia Xtrfy m4 jestem zadowolony. Przewód trochę mnie wkurza nie jest tak dobry jak paracord więc będę wymieniał, no i trochę śliska jest.
A tak poza tym jestem bardzo zadowolony przetestowałem w ostatnich miesiącach jakieś 15 myszek i zostaję przy tej.
Odpowiedz
Właśnie ceny w tym sklepie są ponad europejskie. Ponieważ cena EU to 49 euro. Mm710 mnie interesuję ponieważ używam MasterMouse S i kształt pod claw jest świetny. Ale jakość materiałów mocno średnia.
Odpowiedz
(10-12-2019, 03:52 PM)peterx napisał(a): Mam od tygodnia Xtrfy m4 jestem zadowolony. Przewód trochę mnie wkurza nie jest tak dobry jak paracord więc będę wymieniał, no i trochę śliska jest.
A tak poza tym jestem bardzo zadowolony przetestowałem w ostatnich miesiącach jakieś 15 myszek i zostaję przy tej.

Z recenzji coś tak wynikało, że temu przewodowi czegoś brakuje. Nie jest jakby „podniesiony” przy wejściu do myszki, więc szura po podkładce tak jak wiele innych myszek. Ale podobno wystarczy mouse bungi i po sprawie. Nie mam bungi, spróbuję najpierw z przelotką w monitorze albo i tak to oleję, bo "bez przesady".
Odpowiedz
(10-12-2019, 11:39 AM)XeXu napisał(a): Ubolewam nad tym co napisała kiedyś Ewelina, z tego miejsca również chciałbym ją serdecznie przeprosić - miała absolutną rację mówiąc, iż Owl-Eye w stosunku do Black Edition, jak i całej gamy "Kone Pure" opartej na PMW3310, jest niebywale huczną myszą.
Przyciski główne są cholernie głośne, D2FC-F-K zastąpiły D2FC-F-7N, klik jest ospały i podobnie jak w przypadku egzemplarza Eweliny - niejednolity.
Prawy przycisk wciska się oczywiście odmiennie, codzienność profilowanych myszy, ale jest naprawdę irytujący.

Właśnie jadłam i czytając to, aż przestałam przeżuwać :D Tak, takie odniosłam wrażenie że są głośniejsze i nierównomierne. Myślałam, że to w jednym egzemplarzu, dlatego kupiłam drugi, trzeci, czwarty i kolejne, było to samo, więc zrezygnowałam. Nie masz za co przepraszać. Masz ogromną wiedzę, ja tylko odrobinkę z tej wiedzy zaczerpnęłam. Jak coś testuję, to mam duże wyczucie w dotyku, słuchu i wszelkie zmysły działają na wysokich obrotach. A jak coś dorwę dobrego i wygodnego, to się tego trzymam, dlatego zostałam przy mojej poczciwej Kone Pure Black Edition. Ale rzeczy niestety czasem kończą swój żywot, dlatego rozglądam się na zapas za czymś nowym, by mieć spokój na przyszłość.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
(10-12-2019, 05:15 PM)ingan.doped napisał(a):
(10-12-2019, 03:52 PM)peterx napisał(a): Mam od tygodnia Xtrfy m4 jestem zadowolony. Przewód trochę mnie wkurza nie jest tak dobry jak paracord więc będę wymieniał, no i trochę śliska jest.
A tak poza tym jestem bardzo zadowolony przetestowałem w ostatnich miesiącach jakieś 15 myszek i zostaję przy tej.

Z recenzji coś tak wynikało, że temu przewodowi czegoś brakuje. Nie jest jakby „podniesiony” przy wejściu do myszki, więc szura po podkładce tak jak wiele innych myszek. Ale podobno wystarczy mouse bungi i po sprawie. Nie mam bungi, spróbuję najpierw z przelotką w monitorze albo i tak to oleję, bo "bez przesady".

Nawet nie chodzi o brak podniesienia tylko o sam przewód że jest dość sztywny, nie jest to paracord :)
Odpowiedz
@DyndaS
W surowych oczywiście.
Błędnie myślałem, że jesteś już gotów wlutowywać mikro-przełączniki, mając nadzieję na pozbycie się problemu;)

"Dziwnym trafem w każdej siedzą te omrony 50 mln." - głównie ze względu na marketing, 50 milionów wybrzmiewa zdecydowanie lepiej, niż 20 milionów.

@Ewelina
Bardzo słodzisz.
"Myślałam, że to w jednym egzemplarzu, dlatego kupiłam drugi, trzeci, czwarty i kolejne, było to samo, więc zrezygnowałam." - dlatego nie lubię niżowych OEM-ów i ODM-ów, ich jakość jest przeciętna, a kontrola nieszczelna.
Jeżeli mysz jest przeznaczona również do pracy, zwraca się uwagę na nawet najmniejszą niedoróbkę.
Jest i KPU:
> https://bit.ly/2Mbtv0Z
Naprawdę przygnębia mnie bardzo mały "feedback" materiałów dla pana, ilość testów jak i dzietność recenzji, jest niebywała.
Jak napomknąłem, trwoga - D2FC-F-K.

@igan.doped
Życzę byś trafił na udany egzemplarz;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
@XeXu

Dalej nie rozumiem, co miałeś na myśli mówiąc w "surowych warunkach".

Przy G703 tak, ale nie przy GPW. Jednak póki nie spróbuję z G703 i się nie dowiem czy to w ogóle ten problem rozwiąże na 100%, to jednak jest to pewna niewiadoma. Mysz ma gwarancję niby producenta, ale z danym paragonem jakoś nie widzę aby opcja była tego reklamować, to się wolę wstrzymać z dłubaniem.

Chodzi mi o to, że jakoś dziwnie te problemy są częste przy tych omronach 50mln. No i wszystkie te myszy, które mam logitecha i sprawiają problem, właśnie owe przełączniki mają.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.