• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
60 zł za BE z wysyłką w bardzo dobrym stanie (wygląda na mało używaną), to chyba dobra cena nie :P ?

Może to też kwestia podkładki, ale u mnie dosyć szybko się wycierało to srebrne koło sensora (napisy).

https://allegro.pl/oferta/roccat-kone-pu...NTc5MGQ%3D


Kone pure SE też jest cała plastikowa jak owl eye? Tak na zdjęciach trochę wygląda inaczej.
Odpowiedz
Implementacja PMW3310 w postaci Military, była jedną z najbardziej dokuczliwych - częste "spin-offy", toteż obawiałem się tożsamego szkopułu, dumając nad potencjalnym zakupem, którego finalnie się zrzekłem.

Tak, SE to budżetowy odpowiednik Owl-Eye.
Roccat wtłoczył taką politykę, już jakiś czas temu, IMHO jest ona wyjątkowo niedochodowa - lukratywniej byłoby wyprodukować paralelną mysz, w innym rozmiarze, by wypełnić opustoszałe rozgałęzienie powszedniej średniej.
Kwota naczelnego wariantu, oczywiście zostanie zdeptana przez zegar, dostępne są naturalnie oferty  typu outlet czy pochodne z drugiej dłoni - intratność surogatu budżetowego, traci na wartości i nigdy nie jest rozchwytywany - sprzedaż Kone Pure SE, okazała się być wyjątkowo śladowa.

Bliźniaczym casusem, jest Kain 120 i Kain 100, choć dla samego Roccata jest to poczciwa koniunktura, wciąż podtrzymuję swoją supozycję.
Kain 100 wyróżnia się bokami z tworzywa, co linearnie może prowadzić do wrzawy konsumentów - albo okażą się świetne i reprymendą będzie ich absolutny brak w modelu Kain 120, albo vice versa, w każdym z przypadków, produkcja powinna zakończyć się jednolicie - albo są obydwu, albo w żadnym z modeli.

@Ewelina
Kain 120 jest frapującą myszą, niedługo powinna pojawić się premiera.
Nie sądzę, by godnie zastąpiła Kone Pure - nieodpowiedni rozmiar, aczkolwiek zapowiada się naprawdę dobrze pod adresem jakości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Takie pytanie... jak zdjąć oplot z przewodu go nie uszkadzając. Myślałem nożyczkami do paznokci z ostrym czubkiem, ale ten oplot jest ciasno. Nóż do tapet wróży jedynie nacięcie izolacji lub żył przewodu.

Jakiś pomysł?

Edit.
Dobra od biedy da się ciąć bardzo ostrymi nożyczkami po krawędzi oplotu/przewodu. Przecinają się włókna i idzie to zerwać.
Odpowiedz
Czy Logitech G Pro Wireless to dobra mysz dla fingertipowcow?
Odpowiedz
GPW to taka mysz, że każdy chwyt na niej jest dobry. Sam używałem fingera z lekkim claw i było mega, ale każdy chwyt był dla mnie wygodny przy tej myszy.



Przyszła G703 jakaś wylicytowana na allegro. Sensor nie działa. Coś też zryte z rolką xD

Zdecydowanie nie jest to mysz pod fingera, a takiego bardziej clawa i ewentualnie palma.  Swoje jednak waży, bo 107g, ale G703 Hero 95g, więc by było git. Jednak za nówkę nie dam 330 zł, a używek z sensorem hero brak. Jednak patrząc po specyfikacji, to trzymać powinna bateria tak samo jak w GPW, więc super.

Muszę obadać gdzieś w sklepie jak w G703 normalnie pracuje ta rolka i główne przełączniki. Może faktycznie spróbować G703 hero. Problem jednak z tą myszą jest taki, że strasznie napuchnięta jest jak na swoje wymiary, ale może i bym jej mógł używać.

Zaciekawiły mnie jednak te boki, bo to nie jest gumowany plastik, a po prostu cały gumowy bok. Przyciski boczne bardzo fajne, ale główne lipa, ale to może przez to, że ten sklep mi takiego parcha wysłał :D

Może @XeXu coś się lepiej wypowie w kwestii G703 Hero i co tam w środku gra :P
Odpowiedz
Z licytacjami pseudo-poważnych firm, jest doprawdy różnorako.
W G703, klasycznie - pozbawiony osobowości enkoder Kailha; G403, G Pro - tutaj nader przyzwoity, G603, G102, Tactile dla "Mouse3" - sprawdź czy również jest dotknięta problemem znanym z G Pro Wireless.
Co z nieprawidłowościami w działaniu "scrollwheela"? G603 tudzież G703, to istne puszki Pandory, w niewielu przypadkach pomagała aktualizacja oprogramowania, ale wieszczę, iż u Ciebie niedogodność jest wysoce związana z samym mechanizmem.
Pod głównymi, zawód - D2FC-F-K, o żywotności 50 milionów kliknięć - jak napomknąłem, znaczniej trudniej uzyskać na nich tak "responsywny" i natychmiastowy klik, niż na mniej żywotnych D2FC-F-7N, co więcej, w moim egzemplarzu Kone Pure Owl-Eye, grzechoczą po aktywacji, gdy poruszam przyciskiem - chyba zacznę je naprawdę traktować jako zupełne zło.
Możesz dodać jakiś krótki materiał, chyba tak będzie akuratnie - zdaje się, że mikro-przełączniki, to tylko składowa ambarasu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Materiał odnośnie czego?

Edit.
Taka ciekawostka. Własnie sferis na allegro obniżył cenę Roccat Sense Vital Force na 69 zł. Mowa o tej dużej oczywiście, która kosztuje 100 zł i więcej. 850 x 330 x 2mm.

Zamówiłem, bo mój DM pad XL już ma ponad 2 lata. Ciekaw jestem tego logo na tej podkładce, ale chyba lipy nie zrobili, szczególnie, że podkładka normalnie do najtańszych zdecydowanie nie należy.

Została ostatnia sztuka. Ktoś pierwszy kupił jeszcze po wyżej cenie :P

https://allegro.pl/oferta/podkladka-pod-...e_decrease
Odpowiedz
Pracy rolki i przycisków głównych oczywiście, bo jeżeli jest naprawdę źle, to nie są to pospolite problemy G703;p
Roccat nie jest rozchwytywany, absolutnie nie dziwią mnie promocje, nędznie sprzedają się głównie klawiatury, które potrafią kisić się w sklepach po kilka lat;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Rolka chodzi ciężko jakby nawet o coś obcierała. Coś tu jest totalnie zryte. Przycisk też z 4x ciężej niż roccat. Mowa o rolce dalej. Sensor walnięty, to wiadomo. Wysłali po mi po prostu jakiś złom i się zasłaniają, że nastąpiła jakaś pomyłka. Chociaż to możliwe, bo kto by wysyłał rolkę z walniętym sensorem jak sprawny produkt.
Odpowiedz
Walcz i informuj na bieżąco, grupa HMX24?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.