• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Dziwne... dziś z rana dzwoniłem do x-kom, to mi powiedzieli, że dostawy nie mieli i że spodziewana jest 18.

Zrozumiałem w każdym razie, że brałeś w x-kom.


Tak teraz patrzę na hard-pc a tam wysyłka w 24h.
Odpowiedz
Brałem z hard-pc

Potwierdzam to co pisał Hya - jak ściśnie się przyciski z boku to lekko uginają się do środka, ale jak się puści to od razu sprężynują na zewnątrz; w trakcie korzystania nie ma to żadnego wpływu, bo normalnie naciskając przycisk nie ma takiej siły, która by te przyciski przesuwała do wewnątrz.
Poza tym w moim egzemplarzu nie ma żadnych luzów, prawy przycisk jest natomiast odrobinę lżejszy w kliku, niż lewy.
Odpowiedz
Hmmm... dziwne, że hard-pc ma dostawę, a x-kom jeszcze nie.

Tutaj chodziło z tego co widziałem o ruchy własnie do zewnątrz, szczególnie tego lewego przycisku.

Jak wrażenia z użytkowania myszy?
Odpowiedz
X-kom dalej myszy nie ma, bo dzwoniłem się upewnić i dostałem info, że dopiero jutro będą. Czyli bym miał ją do odbioru w środę.

Dziwne, że hard-pc miał te gryzonie już w piątek.
Odpowiedz
Na zewnątrz przyciski się nie ruszają. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń co do jakości, a kształt mi odpowiada.
Odpowiedz
Twoja przyszła zafoliowana tak jak to widać na unboxingach czy po prostu 2 4 okrągłe plomby na dole?
Odpowiedz
hmmm.... Jeszcze nie podłączałem, ale już mam wrażenie, że jest trochę zbyt duża (długa). Czyli to czego się obawiałem. Szczególnie ta rolka jest zbyt daleko i muszę po nią sięgać.

Dam sobie kilka dni i zobaczę czy do tego się przyzwyczaję. Pewnie też muszę zmienić trochę chwyt.

Co do ślizgaczy to niby mówili, że taki super ślizg, a własnie imo niezbyt. Może po kilku dniach będzie lepiej jak się dotrą.
Odpowiedz
(06-19-2019, 01:26 PM)DyndaS napisał(a): Twoja przyszła zafoliowana tak jak to widać na unboxingach czy po prostu 2 4 okrągłe plomby na dole?
Tylko te 4 plomby, bez foliowania.
Odpowiedz
Mysz faktycznie lekka. Przewód wyraźnie czuć, ale to chyba przez to, że mysz własnie mało waży. Przy ciężkiej by było inaczej. Chociaż ogólnie nie ma powodów do narzekań i tez pewnie kwestia odpowiedniego ustawienia przewodu, bo używam dużej "szuflady" pod k+m.

Niestety jednak rozmiar... Nie mam też przez to takiej naturalności użytkowania od początku oraz kontroli co miałem przy takiej g-pro wireless.

Zobaczę za ponad tydzień jak to będzie. Może się przyzwyczaję. Jednak ciężko mi przy fingertip ułożyć dłoń bliżej przodu myszy przez wyprofilowanie/kształt tyłu myszy.

Co kolejne, to osobiście ustawiałem sobie dpi 850, a tutaj skoki są co 100, więc do wyboru jest 800 lub 900. Może jakiś mod oprogramowania jest to w stanie zmienić, nie wiem.

Przechodzi też przez myśl, czy te 67g to jednak faktycznie nie jest trochę za mało :P
Odpowiedz
Zauważyłem, że po dosłownie chwili użytkowania robią się takie wytarcia tego oplotu. Szczególnie w tym miejscu gdzie przewód dotyka podkładki zaraz przed myszą.

Też lewy przycisk ma u mnie irytującą rzecz, czego nie dostrzegam przy prawym. Mocno odbija powodując taki irytujący dźwięk oraz wibrację myszy. Jakby odbijał zbyt mocno czy coś i gwałtownie zatrzymywał się na na maksymalnej wysokości na jaką jest się w stanie podnieść przycisk. Strasznie mnie to drażni zarówno dźwiękiem jak i feelingiem. Jak powoli puszczam trzymając palec na nim to tego nie ma, ale jak szybciej, to już to się pojawia.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.