• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon do 1000zł
#11
No właśnie o to chodzi, że chce ogarnąć najlepszy aparat w tej półce cenowej.
#12
(03-19-2018, 10:55 PM)Stachu napisał(a): No właśnie o to chodzi, że chce ogarnąć najlepszy aparat w tej półce cenowej.

Obejrzyj sobie jeszcze SONY XPERIA XA1. 
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperi...a-XA1.html

Aparat ma bardzo dobre opinie.
#13
Wytłumaczy mi ktoś jedną rzecz? Co do iPhona SE. Na oficjalnej stronie Apple'a napisane jest, że możliwe pojemności to 32 i 128 GB. https://www.apple.com/iphone-se/specs/

Osobiście, najlepszą opcją byłaby dla mnie wersja 64GB, która jest bardzo rzadka, ale można znaleźć takowe w internecie. Ale czemu jest ich tak mało? W tych popularniejszych sklepach nie ma ich w ogóle. Nie przepadam za kupowaniem na allegro, ale tam ich jest najwięcej.

Tutaj widzę jakąś ofertę: https://mediamarket24.pl/pl/p/Apple-iPho...qLEALw_wcB

Ale sklep widzę pierwszy raz na oczy, cena podejrzanie niska.

Ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tym iPhonem SE 64GB?
#14
Śmierdzi wałkiem, na 99% dostaniesz chińskiego refurba. Biorąc koszt dostawy DHLem przypuszczam, iż paczkę otrzymasz bezpośrednio z Chin.
https://www.panmatusiak.pl/codziennosc/u...la-idiotow

SE w wersji 64GB nie był chyba oficjalnie dostępny na naszym rynku. Dla bezpieczeństwa powinieneś chyba wybrać wersję 32GB z oficjalnej dystrybucji i zaprzyjaźnić się z chmurą.
Ryzyko zakupu chińskiego refurba (zwłaszcza w przypadku mniej spotykanych wersji) jest w przypadku Apple naprawdę wysokie.

Jeśli nie przeszkadza Ci rozmiar ekranu, iPhone SE nadal jest fantastycznym urządzaniem.
IBM Model M Space Saving Keyboard
#15
W szkole miałem znajomego z iPhonem 5s. Kształt i rozmiar mega mi się podoba. Nie lubię tych dużych telefonów, które ledwo da się trzymać w jednej ręce.

W dodatku, to co iPhony cechuję najbardziej, super aparat. Oczywiście ten tylni, przedniego nie potrzebuję, selfiaków sobie nie robię. A tak dobry aparat, w tak małym urządzeniu, to super sprawa, fajna stabilizacja, 1080p/60fps wygląda naprawdę dobrze. Chyba lepiej kupić taki telefon, niż niektóre aparaty kompaktowe w tej cenie.

Ze względu na to moje upośledzenie dot. kręcenia dziwnych rzeczy i stosunkowo niską cenę zakupię ten telefon w najbliższym czasie. Wydaję się być idealny dla mnie. Tylko nie wiem jak to będzie z przerzuceniem się na iOS. Zawsze patrzałem na Apple'a jako na sprzęt dla hipsterów. Jedyną dłuższą styczność miałem z iPad'em Pro brata, ale to i tak dość krótką.
#16
@Stachu, do niedawna zastanawiałem się nad telefonem do 800-1000zł.
jestem zalogowany na forum.android... i tam podpytałem o porady. kiedyś sam mocno siedziałem w temacie smartfonow - zmiany oprogramowania itp. ale przez ostatnie 2 lata wypadłem z obiegu.
generalnie do 800 z NOWYCH telefonów to Xiaomi Mi A1 nie ma raczej konkurencji, tym bardziej, że faktycznie był na promocji w XKOM za równe 800 stówek.
ALE zastanów się czy nie warto zrobić tak jak ja i kupić używany (ale z gwarancją) Samsun Galaxy s7 (ogarniesz temat do 1000 pln). parametry telefonu zacne: procek, ram, aparat, bateria no i małe gabaryty w stosunku do innych telefonów z ekranem 5".
#17
Tylko odnoszę wrażenie, że te aparaty w Applach są po prostu kozackie. Patrząc na YouTubie filmy i na blogach zdjęcia, ten aparat w iPhone SE naprawdę robi wrażenie. W każdym telefonie w okolicach 1000zł aparaty są mocno przeciętne, a w tym Mi A1 również.

Ten Galaxy s7 mógłby być jakąś alternatywą, lecz już zdecydowałem, że po pierwszej wypłacie w życiu kupie sobie jabłko (smutny człowiek :D).
#18
Cytat: Tylko nie wiem jak to będzie z przerzuceniem się na iOS.
Bardzo prosto - najpierw zapuszczasz brodę, potem przechodzisz na weganizm, a następnie odwiedzasz starbucksa w każdy weekend ze swoim chłopakiem.
#19
Podsumował :D Też miałem takie podejście do Apple, ale dam szanse.
#20
Iphone 5s nie jest już uwzględniany w aktualizacjach i np w apple pay, wiec słaba opcja. Bo co ci z telefonu który jest wykluczony spośród tych nowszych, które dalej się rozwijają?


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.