• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Słaby sensor, okropne przyciski, bardzo wysoki input lag. Teraz, 3360 to jest must have dla mnie.
Odpowiedz
Nie wiem do kogo pytanie, ale odpowiem za dwóch: sensor i słabe spasowanie obudowy i latający scroll :)

No, to podobnie ze Stachu napisaliśmy :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Raczej nie uważam, że A3050 dla biurowych zastosowań to słaby sensor ;1
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Często gubił mi się kursor, niezbyt dokładnie trafiałam w ikony, dlatego wtedy zaczęłam przygodę z myszkami, z tym forum i szukałam cały czas tej jedynej. Nie działała tak dobrze jak przykładowo G203, czuć tą różnicę.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Możliwe, że nieodpowiednia podkładka, bądź źle skalibrowany sensor.
Używałem A3050, nie było z nimi problemów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Podkładka dobra, używałam różnych, nie byle jakich, sensor też nie uważam by był źle skalibrowany. Zresztą nie bez powodu ludzie polecają myszki z lepszym sensorem :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Ludzie polecają myszki z PixArtami, głównie dlatego, iż stają się standardem, co nie oznacza że starsze sensory są złe.
Feeling A3050, czy różnych starszych optyków Avago jest świetny, rzekłbym arcywyborny.
W dobrze skalibrowanych sztukach, można bezproblemowo postrzelać w dynamiczne fpsy.
W klikanie na pulpicie, głównie feeling wpływa na wygodę, a tutaj jednak ukłon przed Avago.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Nie mówię że jest zła, skoro używałam jej dość długo i była moją ulubioną, do czasu aż coś mi zaczęło w niej przeszkadzać, właśnie ta nie do końca dobra precyzja, a i obudowa krzywa, źle spasowana, no i latający scroll, a potem próbowałam dorwać kilka razy drugą taką samą sztukę i już było ciężko, były wadliwe, problemy z przyciskami, spasowaniem obudowy, to standard w tych myszkach. A wrócić do tego bym już nie mogła.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
z tymi śrubkami to prawda, jak ktoś ma 2 różne kliki to warto sobie popatrzeć czy to nie śrubka za bardzo jest skręcona lub poluzowana

btw. do testu dostajemy normalny egzemplarz ze sklepu
Odpowiedz
Teraz pytanie mam. Powiedzmy, że chciałbym spróbować odkleić ślizgacze i pobawić sie tymi śrubkami. Jeżeli dalej te przyciski działały by źle, to przyjmą mi zwrot konsumencki, ale z wykorzystanymi zapasowymi ślizgaczami?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.