• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Nowej raczej nikt nie pociął ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
To nawet kilkumiesięczną szkoda, w sumie nie ważne ile ma czasu, tak czy siak używanie pociętej i poklejonej nie uważam za wygodę, prędzej taśmy będą przeszkadzać niż nie do końca dopasowany kształt.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Gdyby tak było, nikt by tego robił.
Od lat jest to praktykowane, począwszy od potrzeby zmniejszenia wagi, aż do zmiany powierzchni.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Nie ma problemu, kto chce to niech robi, zmienia przewody itp, jak zna się na tym to czemu nie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Tak "wracając" do samej dm3, to czy mi się wydaje, czy kabel jest wreszcie gumowy? mysz oczywiście nie dla mnie - brak bocznych przycisków ją dyskwalifikuje.
Odpowiedz
Jest gumowy, ponoć narzekają trochę na niego na forach, ale na pewno wolę gumowy niż sztywny z oplotem.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Ja jestem wielkim przeciwnikiem kabli w oplocie, te gumowe jakoś lepiej się układają. Minus bycia high sensem, gdzie każdy ogranicznik ruchu wkurza :)
Odpowiedz
Ja tak samo bardzo nie lubię w oplocie, są sztywne, nie układają się, zaczepiają o elementy na biurku. Ostatnio chciałam używać Kone Pure i nie szło, bo większość czasu poprawiałam kabel. Nawet podpięcie pod mouse bungee nie pomagało, a nawet bardziej przeszkadzało. Czytałam w necie opinię ludzi, jak tylko dowiedzieli się o Kone Pure z gumowym kablem to jacy byli uradowani, z tym że sensorem już nie tak bardzo.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
U mnie typowy mouse bungie nie sprawdza się za dobrze - może by się sprawdzał gdybym mysz trzymał na biurku a nie półeczce pod nim, dzie jest mało miejsca. Więc używam "autorskiego" rozwiązania - do półki wbity uchwyt, którym zwykle mocuje się kabel do ściany. Przez to przeplatam kabel a luzy wypełniam gąbką. :)
Odpowiedz
Aha, no to musisz kombinować. Ja na sprzęt muszę mieć duuuże biurko, dużo miejsca na podkładkę, klawiaturę, półki pod biurkiem na myszkę to by była dla mnie udręka :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.