• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Chyba mi nie chcą sprzedać tej mychy :D Bo coś nie przysyłają linku do wpłaty :D

Edit: Zabrakło im myszek w magazynie, musieli zamówić i czekam aż będą mieli :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Jeszcze tu znalazłam recenzję DM3 Mini: http://xsreviews.co.uk/reviews/dm3-mini-...ming-mice/
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Niech zgadnę, xkom ? kumpel zamówił kartę ssd i nawet zamówienia nie przyjeli.
Mają, mieli poważne problemy z serwerami, rano przez to święto amerykańców popadały im serwery..

Myszka wygląda na nieźle dopracowaną, miłośnicy tego kształtu powinni dostać nieźle dopracowaną myszkę.
Odpowiedz
Nie mając na względzie kształtu, bo miałem myszy o podobnych kształtach, to która wg was byłaby lepszA? Nowa dm3 czy może ta nowa wersja zowie ec2-b?
Odpowiedz
Stawiałbym na dm, lepsze switche i na pewno nie gorszy scroll, nie uwzględniając nawet różnicy w cenie.
Odpowiedz
w dm3 scroll jest ttc
Odpowiedz
(11-25-2017, 12:45 AM)Synth napisał(a): Niech zgadnę, xkom ? kumpel zamówił kartę ssd i nawet zamówienia nie przyjeli.
Mają, mieli poważne problemy z serwerami, rano przez to święto amerykańców popadały im serwery..

Myszka wygląda na nieźle dopracowaną, miłośnicy tego kształtu powinni dostać nieźle dopracowaną myszkę.

Nie, inny sklep, w sumie nie wiem czy mnie pytasz czy kogoś innego :D Ale to nowa myszka więc mogli jeszcze nie mieć za dużo w magazynie. W poniedziałek będę mieć :)

Byłam dziś w Media Markt i oczywiście od razu poleciałam na dział z myszkami i klawiaturami, tak mnie wcięło że pół godziny wsiąkłam i klikałam :D No i nareszcie miałam okazję pomacać nowe myszki Steelseries. I powiem Wam że nie są takie duże, dla mnie nawet dobre. Sensei 310 bardzo wygodna, tylko u mnie odpada, bo od razu mi przeszkadzały boczne przyciski po prawej stronie, same się wciskały. A nowy Rival 310 też całkiem wygodny i nie aż tak duży, wygoda jak G403. Przyciski, scroll fajne, tylko jednak kształtem wolę Kinzu czy Rival 100, a chociażby też Kone Pure.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
możesz wyciągnąć sobie przyciski w senseiu ;)
Odpowiedz
No już bez takich :) Ani to ładne ani praktyczne hehe. To już lepiej inną myszkę kupić :) Ale już wiem jaką kolejną myszkę zakupię jak obecnie zamówiona nie będzie dobra, Rival 310, tak po prostu z ciekawości :D

Aha, co do klawiatur, to jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu co do Logitech G413, świetna klawiatura, miałam okazję poklikać dziś na niej i klawisze jak na mechaniczną są ciche, przyjemne, klawiatura ładna i prosta, no i solidna.

Hya - widzę że jesteś i na Overclock :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Rival 310 mały? Dla mnie większy od Kone EMP xD
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.