• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x-kom
#1
Mam pytanie jak jest z gwarancja w x-kom wie ktos moze? czy sa jakies problemy jezeli chodzi o gwarancje ?
Odpowiedz
#2
raczej nie powinni robić problemów, oni tam dosyć ugodowi są, to nie morele ;)
Odpowiedz
#3
(04-21-2017, 09:45 AM)Hya napisał(a): raczej nie powinni robić problemów, oni tam dosyć ugodowi są, to nie morele ;)
ok dzieki :D
Odpowiedz
#4
O tą gwarancję pytałeś tak na przyszłość czy miałeś coś do zgłoszenia? Przymierzam się do zakupu komputera i też ciekawi mnie ta kwestia:)
Odpowiedz
#5
to też zależy jakie części jakich producentów kupujesz, każdy ma swoje zasady bo sklep tylko przekazuje dalej dany sprzęt, rzadko kiedy może sam orzekać
Odpowiedz
#6
[Obrazek: gallery_6077_392_13541.png]
Odpowiedz
#7
xD pewnie z x koma chlopina jest, to jak juz tu zagladajcie to dajcie nam jakis sprzet na testy ^^
Odpowiedz
#8
Ja mam od nich Palita 1080TI. Na stronie miał zapisane 2 lata gwarancji, ale przysłali mi sprostowanie, że karta ma 3 lata. Mam to na papierku nie robili z tym żadnego problemu:) Nie sądzę, żeby robili też problem z pośrednictwem.

Jakby ktoś tu kiedyś zaglądał, to polecam:)
Odpowiedz
#9
Ja dawałem na gwarancję mój telefon i żadnych problemów nie było :)
Odpowiedz
#10
jeśli chodzi o X-kom to jest to sklep a nie producent, więc nie mylcie gwarancji z rękojmią.
moje zdanie jest takie, że w dzisiejszych czasach o wszystko trzeba walczyć przy wszelkiego rodzaju reklamacjach.
taki przykład: kiedyś sklep CCC od ręki zwracał pieniądze za uszkodzone buty, teraz przy drugiej reklamacji nie chcą zwrócić pieniędzy i pewnie sprawa trafi do UOKIK.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.