• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS:GO słuchawki do Maya U5 ~400zł
#1
1. jakie obecnie używasz?
  • Superlux HMC 631
2. czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
  • Maya U5 zewnętrzna pod USB
3. słuchawki 100% gry
4. Budżet do 400zł (mogą być używki)
5. Rodzaj słuchawek - bez większego znaczenia (byle nie douszne). 
6. Mikrofon niepotrzebny (dokupię osobny)

Zamierzam wymienić HMC631, gdyż są dla mnie niekomfortowe. Po 1-2h grania bolą mnie uszy, a dodatkowo szczerze powiedziawszy nie do końca jestem zadowolony jeśli chodzi o dźwięk tych Superluxów.
Szukam czegoś co będzie fajnie współgrało z kartą Maya, którą mam. Liczę na ciekawe propozycje.
Odpowiedz
#2
W 100% pod gry to może Kave 5.1 Analog (są ciągle na promocji po 349 zł)? Ewentualnie Superlux 668b są lekkie, otwarte, do grania również dobre. Zupełnie inne brzmienie jak na HMC, może takei bardziej Ci się spodoba. Jeżeli jednak chcesz w drugą stronę, mieć ciemne, basowe brzmienie to weź HyperX Cloud.
Odpowiedz
#3
z tego co widzę Kave potrzebują karty 5.1 a moja Maya U5 ma tylko 1 wyjście na słuchawki... :/
HyperX Cloud wersja 1 czy 2?

Zastanawiają mnie Sennheiser HD 380 PRO - pasowały by?

PS. Będę próbował kupić używkę - zawsze jakiś grosz w kieszeni...
Odpowiedz
#4
Hypery tylko 1 wersja.
Odpowiedz
#5
Maya U5, z tego co widzę ma wejścia na 5.1 (z tyłu analog out podpisane) http://static.komputronik.pl/product-pic...YAU5-3.png Kavy podpinasz jak głośniki 5.1.

380 są trochę ciasne, a tak poza tym to dobre słuchawki.
Odpowiedz
#6
(04-13-2016, 07:56 AM)t4co napisał(a): Maya U5, z tego co widzę ma wejścia na 5.1 (z tyłu analog out podpisane) http://static.komputronik.pl/product-pic...YAU5-3.png Kavy podpinasz jak głośniki 5.1.

głupio zapytam, ale czy ilość wejść się zgadza? Słuchawki mają 4x jack i 1xUSB, a karta Maya chyba mniej... Proszę, oświeć mnie ;-)
Odpowiedz
#7
3 jack - tył, przód, sub czyli te trzy wejścia na tyle + 1 jack to mic (wejście na przodzie na U5) co daje 4. A USB podpinasz pod port USB na komputerze lub do jakiegoś HUBA (U5 musi być blisko komputera aby kabel USB z kavów sięgnął)
Odpowiedz
#8
a do czego to złącze USB? Potrzebne w ogóle czy tylko po to by lampeczki świeciły?
Ogólnie rzeczywiście słuchawki robią wrażenie - do CS'a wydają się idealne...
Odpowiedz
#9
Zasilają słuchawki z tego co pamiętam, musi być niestety.
Odpowiedz
#10
OK, słuchawki zamówione (używki 250zł z Allegro).
W weekend podzielę się wrażeniami.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.