• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz CS;GO
#11
Tak sobie mysle. Ze w sumie jakbyś chciał przyoszczędzić to mozesz kupic rivala :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Zobacze czy mi sie mycha sprzeda aktualna, bo jest na olx juz z miesiac za 90zł i nie schodzi znize troche cene potem nie bede musial oszczedzac :D

Ogolnie jak ktos mogłby to niech zobaczy http://olx.pl/oferta/sprzet-komputerowy-...edlzT.html i zobaczy czy ceny tego sprzetu sa dobre czy trzeba je znizyc? :D
Odpowiedz
#13
zjedz po dyszce z myszki a z klawy z 310 wez na 299 to działa ;D
Odpowiedz
#14
haha sprobuje :D
Odpowiedz
#15
Btw jeszcze pytanie czy odczuje duza roznice w komforcie gry? czy sensor jest duzo lepszy od tej w myszce ktora obecnie posiadam, bo sam nie wiem czy jest sens jej wymieniania. ;d
Odpowiedz
#16
jak nie ma już gwarancji na sprzęt to takiego nateca gx77 za więcej jak za 65 zł raczej nie opchniesz bo kto by to chciał kupować ;D ? Za TK jak bez gwarancji to z 200-250 max myślę.
Czy odczujesz czy nie tego nikt nie wie :D ja tam czuję i dla mnie jest sens, ale są osoby, które nawet nie widzą różnicy jak im się da jakiegoś szrota za 10 zł ... Na pewno kształt powinien być wygodniejszy ;)
Odpowiedz
#17
Ok dzieki :D, prosilbym jeszcze ogolnie o szybka odpowiedz na temat czy ZA11 By Benq rozni sie czyms od zwyklej za11?
Odpowiedz
#18
Poniewaz aktualnie na procpu jest promocja na zowie za11 zwykła ;d
Odpowiedz
#19
Benq z tego co sie orientuje to jest ta odświezona wersja, ktora generalnie miala miec lepsze przyciski , ale ostatecznie ma tylko inne logo, lepszy scroll i to wszystko :P
Odpowiedz
#20
Czyli ogolnie nie warto placic 50zł wiecej za lepszy scroll? ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.