• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka- pomoc przy zmianie
#1
Witam
  • jaką obecnie myszkę używasz: zowie ec2 a
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):nisko-srednia
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):nie wiem :)
  • w co grasz (podaj tytuły gier):cs:go
  • jaką masz obecnie podkładkę:a4tech x7 500 mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5 bocznych przyciskow uzywam 2
  • twój budżet:300
  • jaki chwyt stosujesz:palmgrip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?  prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:mysle ze 800 dpi jest wystarczajaco duze
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:ogolnie od zawsze gram palmgripem, kupilem zowie ec2a poniewaz zawsze gralem na malych myszkach (wczesniej gralem na a4tech F3 i mimo ze jest mniejsza od ec2a nie bylo efektu przyszczypywania), tym razem zauwazylem cos dziwnego przy chwycie palmem w tej myszce, mianowicie prawa strona myszki przyszczypuje mi dlon z prawej strony kiedy przesuwam myszke wlasnie w prawa strone, zamierzam odeslac myszke i kupic nowa, byc moze zowie ec1a bedzie odpowiednia ? dodam ze ksztalt ec2a jest ok
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):-

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Od siebie polecam Logitech G502, moja dłoń ma około 19cm i myszka jest git pod tym względem, przycisków bocznych również ma 5, ogólnie posiada ich 11 programowalnych, nie każdemu pasuje agresywny wygląd jednak.
DPI ma zakres od 200 do 12000, masz 3 profile, każdy po (możliwych) 5 trybów, także ogółem daje Ci to 15 ustawie DPI w biegu.
Idzie ją dostać za około 250zł, ważne byś celował w Core, gdyż Spectrum jest sporo drożna, a różni się jedynie podświetleniem RGB.
Dodatkowo regulowana waga, 2 tryby scrolla, ogólnie sobie chwalę.

Jeżeli masz jakieś zapytania względem tej myszki- polecam się ;)
"Gdy bliżej podszedłem i mnie porósł mech, a kiedy wzrokiem oblałem ją mocniej, spostrzegłem, że gałęzie samotnych drzew zawsze są krótsze od strony północnej"
Odpowiedz
#3
Ja bym celował w coś symetrycznego, np. Zowie ZA12.
Odpowiedz
#4
wole jednak profilowane myszki pod prawa reke
Odpowiedz
#5
Zowie ec1-a , Asus rog Gladius, Razer Deathadder Chroma nie kumam tego przycinania ręki jak ty to robisz ;o
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
czulosc w cs:go mam ustawiona na 2 przy 800 dpi, kiedy robie szybki obrot w prawo i zatrzymuje np na celu, to prawym koncem myszki tam gdzie jest logo wjezdzam w reke, co powoduje przyszczypanie
Odpowiedz
#7
Na innej myszy tak nie było ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
na innej myszce nigdy czegos takiego nie bylo, przez pobad 3 lata gralem na a4tech f3 i wszystko bylo ok, na roccat kone pure black edition tez bylo ok tylko ksztalt myszki mi nie przypadl do gustu, dawniej mialem a4tech x748, logitechy mx300,mx310,mx510,mx518,razer (jakis maly nazwa wyleciala mi z glowy :0) i czegos takiego nigdy nie bylo, sam jestem zdziwiony czemu akurat na tej zowie tak jest
Odpowiedz
#9
dostalem zwrot kasy za zowie ec2a, teraz pytanie co lepiej wybrac zowie za12, ec1a czy alcora ?
Odpowiedz
#10
Spróbuj ZA12.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.