• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkladka pod Pure owl-eye
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Roccat Pure Owl-eye
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?Qck
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): -
  • jaki rozmiar by Cię interesował: taki jak Qck inaczej 320x270 okolo
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: najważniejsza dla mnie jest precyzja, inaczej wmiare najlepsze dopasowanie podkładki do sensora/myszki
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 120 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) wole te cienkie maks 3 mm.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Roccat Kanga :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
możesz brać, nie wiem jak ona się sprawdza w praktyce, ale trochę szybsza jest od QCK i nie tak mulista. Obstawiam, że kontrola nie jest najlepsza, ale wciąż dość dobra
Odpowiedz
#4
Wybrałam ją spośród wielu innych podkładek, więc coś w tym jest :) A jak możesz i 3mm to Roccat Taito 2017 na pewno Ci doradzą. Ja miałam ją tylko na trochę, przeszkadzała mi jej grubość i za dużą kupiłam, więc sprzedałam, aha i miałam starszą wersję, więc nie wypowiem się co do ślizgu. Podejrzewam że trafił mi się dziwny egzemplarz bo mi coś dziwnie myszki chodziły.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
niedziwnie, tylko może ni przyzwyczaiłaś się lub nie podszedł Ci nietypowy, specyficzny ślizg, który IMO jest dość fajny
A Taito 2017 usprawniona względem poprzednika, jedna z lepszych wolnych podkładek o "naoliwionym, wolnym, ale śliskim" ślizgu ;p
Odpowiedz
#6
Być może ślizg mi nie odpowiadał, a bardziej grubość przeszkadzała, więc za bardzo szansy jej nie dałam :D
"wolny ale śliski" spoko :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
wracam do tematu. nie wiem jak to sprecyzowac ale chyba mnie zrozumiecie, chodzi o to by myszka chodzila delikatnie (wiec srednia szybkosc zapewne) ale BARDZO dokladnie. jestescie w stanie mi cos zaproponowac ?
Odpowiedz
#8
to bierz DM Pada
Odpowiedz
#9
jesli sa jakies ale drozsze smialo piszcie :P
Odpowiedz
#10
Jezeli zalezy mu bardzo na kontroli to DM Pada bym nie bral. Wg mnie Taito 2017.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.