• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G403 Wireless
#1
Co sądzicie o tej myszce Logitech G403 Wireless? Nowa myszka bezprzewodowa od Logitecha, dobra jest? Wygodna? Chodzi o to że mój chłopak męczy się z bezprzewodowymi, już kolejna którą kupił źle działa, mianowicie skacze kursor, puszcza kursor okno, takie różne artefakty i to już kolejna z rzędu. To tak myślę że może by jakąś lepszą, solidną wziął, raz a dobrą. To pomyślałam o tej Logitech, ktoś ją ma może i coś o niej może napisać? Czy scroll naprawdę tak bardzo ciężko się wciska, jak to opisują w recenzjach?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
Wg mnie nie ma lepszej myszki bezprzewodowej.
Odpowiedz
#3
A jak ze scrollem, czy naprawdę bardzo ciężko się go klika i otwiera np. nowe zakładki w przeglądarce? On często używa tego środkowego przycisku.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Scroll ciężko się wciska ale dla faceta to raczej problem nie będzie, do przeżycia.
Odpowiedz
#5
Facet czy nie facet, to chyba bez różnicy, faceci też lubią jak się lekko wciska :D Pytanie jak bardzo ciężko się go wciska, ale to pewnie trzeba samemu wymacać. Niestety w Media Markt nie było tej myszki do macania.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
w media-expert na 100% będzie :) na kablu niczym się nie różni gabarytowo, więc powinni mieć.
Odpowiedz
#7
Nie miałem najmniejszego problemu z przełącznikiem pod scrollem, a regularnie używam środkowego przycisku do panowania w programach do grafiki 3d.

https://youtu.be/ogzOpkM_ouo?t=235
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#8
(06-25-2017, 05:14 PM)plagocki napisał(a): Nie miałem najmniejszego problemu z przełącznikiem pod scrollem, a regularnie używam środkowego przycisku do panowania w programach do grafiki 3d.

https://youtu.be/ogzOpkM_ouo?t=235

No właśnie on jest grafikiem 3D i głównie w tych programach często używa tego przycisku. Dzięki za filmik, szukałam dziś takiego, ale nie mogłam znaleźć :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Mam już G403 Wireless. Myszka nie jest taka duża jak mi się wydawało, na moją dłoń jest nawet ok i jest nawet w miarę wygodna, wykonana jest solidnie. Przyciski są rewelacyjne, aż chce się klikać, przyjemne i cichsze od G203. Scroll też cicho chodzi, a wciska się nie aż tak bardzo ciężko jak się obawiałam, ujdzie. Z wad jakie od razu zauważyłam to coś się w środku myszki rusza, podejrzewałam scroll, ale nie, prędzej wejście na kabel. Druga rzecz która bardziej denerwuje, to to, że trafił się egzemplarz z bocznym stukającym przyciskiem. Ten od wstecz, zanim go wciśniemy to wydaje odgłos pustego plastiku, nie lubię tego w myszkach, raz trafi się dobry egzemplarz który tego nie ma, raz nie. Taki trochę dyskomfort, ja osobiście bym wymieniała na drugi, ale dla faceta może to nie przeszkadzać. Jeszcze nie podłączałam do komputera, później przetestuję. Ogólnie fajna, tylko te małe szczegóły latające, hałasujące elementy, zaniżają ocenę, a mogliby to trochę lepiej dopasować.

Edit: Właśnie podłączyłam do komputera. Ma sporo ciekawych opcji w oprogramowaniu. LOD ma świetny, niski. Jak na moją dłoń (17 cm) to myszka jest trochę przydużych gabarytów, tzn sięgam wszędzie, lecz w porównaniu z myszką mniejszą jak G203 czy chociażby wygodą Rival 100, to jest trochę większa i szersza i profilowanie nie do końca mi odpowiada, wolę myszki symetryczne. Sensor jest dokładny, nie testuję go tak jak w recenzjach, ot tak po prostu latam po systemie. Myślę że chłopakowi może się spodobać, jest na pewno dokładniejsza niż poprzednie myszki, a i gabarytowo powinna być dobra. Jeszcze nic o niej nie wie, to niespodzianka, ale powiem że to najlepsza myszka bezprzewodowa :D Faceta trzeba pociągnąć, inaczej sam nie ruszy i będzie męczył się na jakimś tanim, zacinającym się no-name :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
kolejna mysz XD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.