• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Razer DA 2013 na cos innego do CS GO
#51
Witam ponownie, postanowiłem odkopać temat, żeby nie zakładać nowego.
Tak się zastanawiać zacząłem nad jedną rzeczą i chciałbym poradzić się specjalistów.

Czy do moich rozmiarów dłoni i palm gripu, od Zowie ZA-12 którą posiadam, nie lepsza by była Zowie EC2-A?
Odpowiedz
#52
Ciężko powiedzieć czy lepsza. Na pewno inna myszka, inny kształt, może wydać Ci się trochę mniejsza od ZA12.
Odpowiedz
#53
Jak chcesz to możemy się zamienić bo ja mam ec2-a a chce spróbować Za12 ;) daj znaka na priv
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#54
Amok ja tylko tak pytam z czystej ciekawości :D
Do palm gripa według Was kształt ZA czy EC lepszy?
Odpowiedz
#55
Kto pyta nie błądzi , ale zamienić się mogę, chyba bardziej ec2-a ale ja chce teraz symetryczna myszke jakoś, wgl to zastanawiam się czy obu nie sprzedać i kupić sobie mechanika bo rapid-i sprzedałem i głupio te pieniądze wydałem z niego i brakuje mi klawki a mam jeszcze fnatic flicka ale zepsuty jest i na gwarancje go muszę odesłać i zobaczymy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#56
przy twoich dłoniach to moim zdaniem ZA
Odpowiedz
#57
Amok nie chce się zamieniać jeśli nie jestem pewny co mi bardziej podpisuje.
Zamówię sobie ec2a w xkom, potestuje 1 dzień i oddam.
Jeśli mi się spodoba to się do Ciebie odezwę, a ile już masz tą swoją ec2a?
Odpowiedz
#58
Chciałbym mieć podobna możliwość ale nie mam kasy żeby sobie inna zamówić Eh, mam jak od lipca albo czerwca
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#59
A tak z ciekawości, co robić jeśli się spali dioda i nie wiadomo jaki jest aktualny stopień dpi? Jest jakoś program do odczytu?
Odpowiedz
#60
Nie wiem ale ja czuje bez tego jakie dpi jest po ruchu myszki xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.