• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 PLN dom i miasto
#21
Chyba jednak kupie tego noonteca. Mimo podkreslonego basu to jazz i wokal tez dobrze na nim słychać?
Odpowiedz
#22
tak, raczej nic wyjściowego i ogólnie dobrze grającego nie ma do 300 zł
Odpowiedz
#23
Odświeżam, a do 400 zł coś ciekawego by się znalazło? Z dobrą sceną?
Odpowiedz
#24
Berdziej bym się skłaniał do Zoro Noontec HD 2 czy jednak w tej cenie ponad 300 zł nie byłoby jednak coś ciekawszego ? Jakieś inne  słuchawki kompaktowe z dobrym pozycjonowaniem i uniwesalne w brzmieniu, fajnie by bylo gdyby miały podbity bas.
Odpowiedz
#25
Nie jeste najlepszy w tej kwestii, ale HD powinny być ok. Dlaczego ich nie kupiłeś?
chcesz coś taniego i dobrze brzmiącego (niestety nie wycisza) to kup VE Monk Plus,douszne co prawda, ale świetne brzmieniowo.
Odpowiedz
#26
(09-29-2016, 02:34 PM)Czyszczu napisał(a): Nie jeste najlepszy w tej kwestii, ale HD powinny być ok. Dlaczego ich nie kupiłeś?
chcesz coś taniego i dobrze brzmiącego (niestety nie wycisza) to kup VE Monk Plus,douszne co prawda, ale świetne brzmieniowo.
Bo bylem przez 2 tygodnie w górach. Ciężko u mnie było z dostępem do internetu :p
Odpowiedz
#27
generalnie jesli chodzi o douszne to do 100 zł monki nie mają konkurencji
może napisze ich recenzje, najpierw skoncze te mikrofony ;E
Ogółem ja to widzę tak:
noontec HD (nauszne)
douszne i bez wytlumiania zdecydowanie monki
dalej nie wiem co napisać, bo nie wiem czy chcesz się pakować w douszne, cóż do telefonu są lepsze (mniejsze, wygodniejsze)
Odpowiedz
#28
W sumie to mógłbyś Encory Rockmaster OE rozważyć. Grają jasno, są uniwersalne (jeżeli chodzi o gatunki), nieźle tłumią i są łatwe do napędzenia. Jak chcesz więcej poczytać to odsyłam tu: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluc...master-oe/
Odpowiedz
#29
można w sumie, ale jak dla mnie mało wyjściowe, osobiście preferuję pchełki ;D
Odpowiedz
#30
Dzisiaj do mnie doszly te noonteci. I kiepsko pasują. Bolą mnie od noch uszy. Trzeba je jakoś specjalnie zakładać? Tak żeby cała małżowina weszła do środka czy może żeby one ją do głowy dociskały? Czy jest jakaś szansa żeby ta skóra syntetyczna na poduszkach się dopasowała do głowy z czasem? Czy może lepiej zwrócić sprzęt?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.