• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawka mechaniczna do OW
#1
    • Budżet: Do 650zł
    • Rodzaj klawiatury: mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Nie wiem
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Coś pomiędzy tak, a nie, czyli średnio masywne :d
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Niby tak, ale mogę przeboleć (patrz: uwagi)
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak (konkretnie pod Overwatcha)
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra? Mogą być, a nie muszą
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Mogą być, a nie muszą.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie, chyba że jest duża (sporo większa niż w durandal ultimate) i wygodna.
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może, a nie musi.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Klawiatura ma być w 100% pod Overwatcha. Posiadam również 2 klawiatury, jedna na MX Blue, druga na MX Black, może przy którejś z nich zostać? Na Blue wygodnie mi się grało i pisało, na Black średnio, a nawet słabo mi się pisało, a grało się OK.
Odpowiedz
#2
Pytanie w takim razie, po co zmieniać klawiaturę? Na Black powinno Ci się dobrze grać, chyba, że uznajesz je za twarde to wtedy warto rozważyć MX Red. Ewentualnie możesz spróbować Brownów i np. kupić CM Masterkeys Pro S to chociaż będziesz miał RGB i zobaczysz inny rodzaj przełączników - jeżeli naprawdę chcesz zmienić klawiaturę to moim zdaniem wybierz właśnie ten model.
Odpowiedz
#3
Ja mam MX Red do grania, a małą kompaktową z chin na Outemu Blue (najpewniej) do pisania. I mam dwie na biurku i nie narzekam ;d
Nikt chyba jeszcze nie wymyślił czegoś co by było idealne ;d Musisz pogodzić to. Masz dobry sprzęt.
Ewentualnie zobacz u znajomych czy gdzieś jak gra Ci się na redach. Dla mnie pod gry są lepsze niż Black.
Ale licz się z tym, że na redach tylko pograsz, pisanie jest mało przyjemne i popełnia się dużo błędów. Myślę, że takiego taniego Qpada MK-50 co ja mam wystarczy Ci do OW.
Ewentualnie kup taniej może jakiegoś keypada na redach o ile jest ;d
PS. Keypad do gier jest dużo wygodniejszy w użyciu niż klawiatura, a poza tym po co płacić za 3/4 klawiatury jak z niej nie skorzystasz ( mam na myśli tylko okolice WSAD podczas gry ;)
Odpowiedz
#4
Mozesz sproboeaC kupic QuickFire tk na mx
Brown i w razie co zwrócić do 14 dni, pisze i gra sie swietnie a kompaktowe wymiary powinny Ci przypasować , miedzy masterkeysem różni sie brakiem rgb
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
@Amok, weź pousuwaj stare PM'y bo nei da się do Ciebie napisać ;) niestety tu jest ograniczona liczba wiadomości jaką można chomikować :P
Odpowiedz
#6
Tzn. chodzi o to, że na blackach podobno miało mi się lepiej grać niż na blue, a jak dla mnie, to blue chyba są lepsze we wszystkim. Może próbować na siłę się przyzwyczaić do Blacków?
Odpowiedz
#7
Założę się, że nawet jak się do nich przyzwyczaisz a po czasie poklikasz sobie blue, to blue będą lepsze ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
@hya zrobiłem szefie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Akurat powiem tyle. Mając do porównania Blue i Redy to nie wyobrażam sobie grania na Blue. Owszem, da się, ale jest gorzej. Dlaczego? Podczas grania na Redach ni muszę się zastanawiać czy kliknąć (trzeba użyć mniej siły) i kliknięcia są rozpraszające, również owy guzek aka chaczenie po pewnym czasie zaczyna denerwować.
Cóż do pisania są one nie do zaorania, jednak w grach są gorsze. Może Blacki Ci nie pasują, bo są za ciężkie. Albo zacznij ćwiczyć, albo kup Redy.
Jak chcesz to mogę sie nawet wymienić, bo chętnie spróbowałbym Blacków bo siła rośnie.
Jest pompa.
Odpowiedz
#10
OW to FPS więc teoretycznie do niego są redy, ale jak ktoś ma masywne dłonie to lepiej browny, bo można umiejętności missclickować.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.