• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer blackwidow tournament edition 2014
#11
Tak, redy najlepiej sprawdzają się w FPSach.

Za 399 zł masz na promocji Tesoro Excalibur Spectrum na Kailh brown, taniej nie ma nic konkretnego.
Odpowiedz
#12
czyli albo cm qf tk na cherry mx brownach albo tesoro excalibur spectrum ?
Odpowiedz
#13
Która z tych 2 lepsza ?
Odpowiedz
#14
Jestem w anglii i te 2 klawiatury sa w tej samej cenie
Odpowiedz
#15
Żadne , za 400 masz excalibur spectrum
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Czyli mowisz zeby brac excalobura spectrum zamiast cm qf tk ?
Odpowiedz
#17
Miałem excalibura tydzień i zwróciłem pbecnie mam rapid-i na mx Brown i jestem zachwycony :) ale jakbym miał nowa brać a kupiłem używana pol roku . To wziąłbym QuickFire tk na mx Brown i to ja kup :) białe podświetlenie jest fajniejsze dla mnie niz rgb i niz czerwone.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
cos ci sie nie spodobalo w excaliburze oprocz podswietlenia ?
Odpowiedz
#19
No switche kalih mi nie odpowiadały bo nie były takie równomierne i płynne jak chery. Oraz nie potrzebuje podświetlenia rgb ani numpada wiec chciałem mniejsza klawiaturę.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
wiec z tej rozmowy wynika ze excalibur spectum rozni sie od cm qf tk tylko przełącznikami kailh/cherry oraz podswietleniem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.