• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka [FPS]
#1
jaką obecnie myszkę używasz: IBOX Dominator .

[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2300-3000tyś.
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Średnia
[*]czułość w Windows: Średnia
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ----
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): S.K.I.L.L 2,BF Hardline,BF 3, Borderlands 2 : Głównie FPS (Strzelanki)
[*]jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak
[*]twój budżet: 350zł +
[*]jaki chwyt stosujesz: Mieszany (Raz Palm raz Finger)
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):W grach 1+2+2, W przeglądaniu internetu 1+3+1
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Jestem prawo ręczny
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19/20cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,7cm-2cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Wole grać na wysokim DPI ponieważ potrzeba mi szybkich reakcji.
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Ma już kilka latek i szukam nowej
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: TAK
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mysz może mieć podpórkę pod palec (jednak tylko pod kciuk )
[*]Wielkość myszki : Najlepiej jakby wielkościowo  była jak IBOX, Chociaż na myszkach typu ZOWIE FK1 też dobrze mi się grało.

[*]Co najbardziej chciałbym zmienić!:

[*]Chciałbym aby myszka po podniesieniu nie traciła kontaktu z podłożem, ale też nie wariowała !
[*]W Mojej dotychczasowej myszce miałem tak ,ze jak podniosłem na kilka cm to ciągle działała i nie wariowała....
[*]Gdy kupiłem ZOWIE FK1, potem Steelseries Rival Fade Edition to traciły przy podniesieniu kontakt z podłożem co bardzo mnie irytowało , gdyż bardzo bardzo często gram z podniesionym tyłem myszki :))

[*]Z góry dziękuje!
Odpowiedz
#2
LOD MA BYC NISKI I MA NIE ŁAPAĆ JAK PODNIESIESZ ALE JAK LUBISZ DUŻY LOD TO STEELSERIES KANA V2 albo Cm storm alcor np , wlansie chodzi o to zeby nie łapać bo na low sens często sie podnosi mysz co moze powodować nie oczekiwany ruch w grze ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(12-17-2015, 01:50 PM)Amok napisał(a): LOD MA BYC NISKI I MA NIE ŁAPAĆ JAK PODNIESIESZ ALE JAK LUBISZ DUŻY LOD TO STEELSERIES KANA V2 albo Cm storm alcor np , wlansie chodzi o to zeby nie łapać bo na low sens często sie podnosi mysz co moze powodować nie oczekiwany ruch w grze ;)


Wiem , że lod ma być niski... Tylko ja tak jak już mówiłem tak łapie mysz ,że tył mam ciągle w górze :(
I zależy mi ,żeby jak podniosę ,żeby sensor był równie precyzyjny i dobrze działał (nie skakał , wariował itp...)
Odpowiedz
#4
To nie mam pojęcia co bedzie lepsZe bo kazdy chce jak najniższy LOD
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Nie ma takiej myszy co w locie z pięć centymetrów nad powierzchnią będzie ci łapać... i nie bedzie szwankować chyba że mówisz o tym...
https://www.youtube.com/watch?v=IlCx5gjAmqI
Pamiętaj to troll...


Sa trzy wyjścia:
Niski LOD : mysz nie łapie około 1.5mm nad powierzchnią i kursor zostaje tam gdzie był ostatnio przed podnoszeniem...
Wysoki LOD: mysz łapie dalej 4mm nad powierzchnią kursor wariuje skacze robi co chce jak podniesiesz....
"Szatański" LOD: mysz ma 1-2mm LOD ale posiada Z-Axis Issue mowa tu o sensorach PTE w razerach i Mad catzach

@edit
Jest jeszcze jedno wyjście zmien DPI na mniejsze i swój chwyt... Inaczej nic nie zdziałasz... Gdyż przy takim DPI nawet drgania ręki będziesz uznawał za "wariowanie"
Odpowiedz
#6
nawet nie wiem co poradzić, jak ktoś szuka myszki co będzie działać z... odległości ;D . Kup alcora on łapie tak trochę nad powierzchnią i da się nawet przesunąć kursor, a z kształtu myślę, że Ci się spodoba ;)
Odpowiedz
#7
Witam wracam do mojego tematu ,ponieważ mam kilka pytań...

Po dość długim okresie szukania znalazłem myszkę MIONIX AVIOR 7000 optyczna i zauważyłem ,że ma opcje zwiększenia LOD....
Zauważyłem też ,że na podkładce mionix propus 380 ma bardzo wysoki lift of dystanse.

1.Czy mysz szybko nie zniszczy się na tej podkładce (ślizgacze).
2.Czy ta mysz po podniesieniu na np. 2mm na tej podkładce ciągle działa (kursor nie skacze , nie wariuje za bardzo itp...?)
3.Może lepszym wyborem będzie Laserowa mysz MIONIX AVIOR 8200 na np. innej podkładce i wtedy sensor będzie działał na dużej wysokości i nie skakał i wariował :)?

Z góry dzięki..
Odpowiedz
#8
Najlepiej to kup przez internet i w razie co zwróć do 14dni. Nikt ci nie odpowie na to bo mało kto ma mionixa i takie preferencje . Z ciekawości jutro Ci sprawdzę na mionix Castor i qck+ jak to działa , kana ma dosc duży LOD bez tape tricka mi było cieżko po zowie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Jednym z założeń stworzenia sensorów laserowych było właśnie obniżenie wartości LOD w stosunku do starszych optyków, więc nie sądzę, by mysz laserowa była dobrą opcją.
Odpowiedz
#10
Na plastikowych podkładkach będziesz co roku wymieniał ślizgacze. Sensor 3310 nie powinien działać nad powierzchnią w sposób jaki chcesz, bo będziesz w ten sposób wywoływał zbyt często buga tego kursora. Lasery przy ok. 2mm przeważnie już nie łapią.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.