• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka +/- 200 zł
#1
Witam!
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech Bloody V8
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ?
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, League of Legends, Arma 3, Seria Battlefield
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Mam 2 boczne lecz z nich nie korzystam, używam 2 podstawowych + scrolla
  • twój budżet: +/- 200 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm lecz palce mam lekko uniesione nad myszą tak że tylko mała ich część dotyka myszy (nie jest to typowy Claw)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Ten który stosuję obecnie jest najwygodniejszy więc nie widzę sensu jego zmiany
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Wolałbym to ustawienie na 400dpi ale z 450 itp też bym jakoś sobie poradził
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Kształt, niestety ale te "ostre" kanty są bardzo niewygodne i po paru godzinach zwyczajnie boli dłoń :S
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Na wyglądzie mi nie zależy. Myszka ma być wygodna i dobrze śledzić ruchy a nie wyglądać.

    Edit: Rival odpada - kolega ma i testowałem, jest to dla mnie zbyt duża mysz i ciężko mi się nią operuje. Bloody V8 którą mam teraz też wydaje mi się trochę duża. Chyba jednak wolę coś mniejszego ;)
Odpowiedz
#2
Odnośnie tego V8 - to zaklej sobie te boki taśma budowlaną, bo to dramat są te wgłębienia ;p

zobacz na Zowie EC2-A lub Roccat Kone Military - 2 imo najlepsze opcje dla Ciebie (to tak jak możesz dołożyć do 240).

do 200 zł to masz w sumie tylko CM Alcora :P
Odpowiedz
#3
Jakoś mi te wgłębienia nie przeszkadzają :D
A co powiecie o serii Zowie ZA? Znajomy ostatnio kupił i chwali. Czytałem też o niej recenzje i nie wiem czy opłaca się dozbierać i kupić właśnie coś takiego z lepszym już sensorem?
Odpowiedz
#4
Jak najbardziej, bardzo udana seria od Zowie. ZA13 jest dosyć mała i pewnie Ci się spodoba :)
Odpowiedz
#5
decydowałem się na Zowie FK2 poniewaz ZA13 nie wygladała na wygodny ksztalt patrzac na ten "ostry" kat na tylnej czesci myszy.
Zamowilem wczoraj a dzisiaj juz dotarla i od godziny testuje :D Jestem bardzo zadowolony. Wygodna, rozmiar jest w sam raz! Jedyna wada jest jej lekka waga :S Tzn wczesniej mialem V8 ktora wazyla chyba ze 110g a zowie ma ok 80g ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Co do wspolpracy z podkladka QCK - jest swietnie ;) Do tego szybka instaslacja - 0 zbednych bajerow i sterownikow. Polecam wszystkim ktorzy szukaja myszy do gry a nie na pokaz (kolorowe bajery i miliony podswietlen).
Odpowiedz
#6
do niskiej wagi się przyzwyczaisz i nawet będzie Ci z czasem lepiej ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.